banner22

Kale, yeni nesil ürünlerini Avrasya Pencere Kapı Cam 2019'da Sergiledi

Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin 6-9 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen, Avrasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere Kapı ve Cam 2019’da sergilediği ürünler, sektör temsilcileri ve profesyonellerden tam not aldı. ‘Entegre Güvenlik’ vizyonu çerçevesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip Kale Kilit bünyesindeki Kale Kapı Pencere Sistemleri, 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 2019’da yeni nesil ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Kale, yeni nesil ürünlerini Avrasya Pencere Kapı Cam 2019'da Sergiledi
banner23

Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin 6-9 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen, Avrasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere Kapı ve Cam 2019’da sergilediği ürünler, sektör temsilcileri ve profesyonellerden tam not aldı.

‘Entegre Güvenlik’ vizyonu çerçevesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip Kale Kilit bünyesindeki Kale Kapı Pencere Sistemleri, 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 2019’da yeni nesil ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

Avrasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere Kapı ve Cam 2019’da yeni ürünlerini tanıtan Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin standı, sektör temsilcileri ve profesyonellerin uğrak noktası haline geldi. Stantta PVC alüminyum kapı ve pencereler için ispanyolet, tek açılım, çift açılım, cephe makası, aksesuar ve kilit ürünlerinin yanı sıra; X10 Akıllı Kilit Sistemi, Kabin ve Geçiş Kontrol Sistemleri, PVC ve Doğrama Kilitleri sergilendi. Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin yeni ürünleri Kale Aksu Kaldırmalı, Devrilmeli ve Katlanır Sürme Sistemler, Kale Luna Önce Devir Sonra Aç, Kale Turkuaz TBT Kollu, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 

Yarım asrı aşkın süredir kalite ve güven kavramıyla özdeşleşen Kale markası, aynı başarıyı aksesuar üretiminde de sürdürüyor.​ Kale Kapı Pencere Sistemleri, Çerkezköy’deki Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olan Kale Kilit tesislerinde üretiliyor. Çerkezköy Fabrikadaki el değmeden işleyen tam otomatik Alkali Çinko Kaplama Tesisi ve Laklama Ünitesi de, Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin teknoloji alanındaki başarılı yatırımları arasında özel bir yer tutuyor.  

Kale Endüstri Holding Hakkında 

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. 2016 yılı itibariyle tüm üretimini Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşımıştır. 2018 yılında ise Holding, 39 yıldır bulunduğu Güngören’deki merkezinden, Vadistanbul’da yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni genel müdürlük binasına taşınmıştır. Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde metal eşya kategorisinde üst üste 10 kez ipi göğüsleyerek birinci olmuştur. 


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5