Dünyanın lider banyo üreticilerinden RocaAlmanya'nın Frankfurt şehrinde iki yılda bir gerçekleşen İklimlendirme ve Su Teknolojileri Fuarı ISH 2023’e katılıyor. 13-17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda yeni banyo koleksiyonlarını, ürün yeniliklerini ve en son teknolojilerini sergileyecek olan Roca, fuar öncesinde de özel katılımlı bir buluşma düzenledi. Dünyanın farklı coğrafyalarından gelen önemli mimarları Barcelona’da ağırlayarak, 2023 banyo ürünleri koleksiyonlarını tanıttı.

Kaleseramik, Türkiye İMSAD’ın 2022 ‘Geleceğe Yatırım Ödülleri’nde 2 ödül birden aldı. Kaleseramik, Türkiye İMSAD’ın 2022 ‘Geleceğe Yatırım Ödülleri’nde 2 ödül birden aldı.

Köklü geçmişini yenilikçi yaklaşımlara entegre etmenin yanı sıra mimarlık ve tasarım kültürüne katkıda bulunmayı önemseyen Roca, ISH 2023 Fuarı öncesinde özel katılımlı bir lansman düzenleyerek, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen basın mensupları ve mimarları Barcelona'da ağırladı. Barcelona Galeri’de Roca tasarımlarının prömiyerini izleyen aralarında Türk mimarlarının da olduğu misafirler, Roca’nın Tura ve Nu koleksiyonu ile tanıştı. Lansman programı kapsamında katılımcı mimarlar Gaudi’nin ilk önemli yapısı Casa Vinces, ünlü mimar Mies Van Der Rohe’nin tasarımı Barcelona Pavyonu ve Miro Müzesi gibi yapılara yapılan mimari turlar ile kentin ikonik yapıları deneyimleme fırsatı buldular.