Deniz İstanbul Marina Rezidans

Deniz İstanbul Marina Rezidans 30 bin 600 metrekarelik arsa üzerine kurulan 8 adet rezidans, 4 adet müstakil blok bulunmaktadır. 187 metrekareden 338 metrekareye kadar birçok daire seçeneği sunan Deniz İstanbul Marina Rezidans, yüzde 70'e varan yeşil alan oranına sahip. 2+1'den 5+1'e kadar farklı konut tiplerinin bulunduğu projenin tasarımı Kraft Mimarlık'a ait.

Deniz İstanbul Marina Rezidans

Beylikdüzü Yakuplu'da yepyeni bir yaşam alanı oluşturan Deniz İstanbul projesi etaplar halinde yükselmeye devam ediyor. Toplam 14 etaptan oluşan projede 7 etabın inşaatı tamamlandı. Deniz İstanbul’un en yeni ve marinaya en yakın konut etabı Marina Rezidans, denize açılan terasları, yemyeşil geniş bahçeleri ve sınırlı sayıdaki özel müstakil daireleri ile satışa çıktı.

Deniz İstanbul projesinin denize en yakın noktasında yükselen Marina Rezidans'ta bloklar maksimum 12-13 kat olarak tasarlandı. Her katta iki dairenin bulunduğu projede blokların arası 25 ile 65 metrekare arasında değişiyor. Projede daire sahiplerine kesintisiz deniz manzarası keyfi sunuluyor.

Deniz İstanbul’un en yeni ve marinaya en yakın konut etabı Marina Rezidans , denize açılan terasları, yemyeşil geniş bahçeleri ve sınırlı sayıdaki özel müstakil daireleri ile satışa çıktı!

Yepyeni mimari öğeler barındıran Marina Rezidans’ta 8 adet rezidans, 4 adet müstakil blok bulunmaktadır. 187 m2’den 338 m2 ye kadar birçok daire seçeneği sunan Marina Rezidans, %70’e varan yeşil alan oranına sahiptir.

İstanbul’un Marinalı Kasabasının tüm etapları gibi, Marina Rezidans’ta da, huzurlu yaşam, kaliteli ürünler ve yenilikçi anlayış devam etmektedir. Zengin sosyal donatıları, 7/24 güvenlik hizmeti ve Marina’ya 2 dakika yürüme mesafesi sayesinde konforunuzdan ödün vermeden otel ayrıcalığı ile evinizin keyfini süreceksiniz.

Midclubs

İstanbul’un Marinalı Kasabasına, İstanbul’un en prestijli spor ve yaşam kulübü…

Açık kapalı yüzme havuzları

Sauna

Bar

Tenis kortu

Masa tenisi

Sinema Odası

PlayStation Odası

Squash

gibi birçok özellik barındıran midclubs markası sadece Denizİstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Keleşoğlu Holding

Proje Tipi: Daire

Konut Sayısı: -

Arsa Alanı: 30600 m2

Konut Tipleri: 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1

Metrekare Alanı: 187 - 338 m2

Teslim Tarihi: Aralık 2022

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 18:06

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE