Avantajlı kredi finansmanı için son çağrısını yaptı. Binek tipi, ticari ve SUV modellerinde geçerli olan bu teklif yeni aracınıza kavuşmanızı kolay hale getirecek.

Renault Mayıs ayına özel kaçırılmayacak bu teklif son çağrı olarak duyuruldu. Piyasaları alt üst eden küresel kriz süreci içinde yeni aracına kısa sürede ulaşmak isteyenler için Renault finansman teklifi ile birlikte geldi. Esnek vade seçeneği ile 36 ayda ödenebilecek 400 bin TL kredi teklifi için son günlere girildi.

SIFIR ARAÇTA KAMPANYA SÜRÜYOR!

Renault Mayıs ayı kampanyası boyunca Clio, Megane ve Tayland modelleri başta olmak üzere tüm popüler seçeneklerde uygun fiyatlı finansman desteği ile geliyor. 2023 yılında sıfır araç alabilmek çip krizine rağmen kampanya dönemi boyunca mümkün hale geliyor. Otomotiv piyasalarında yaşanan yükseliş fiyat artışı sonrası sıfır araç bulmakta zorluk yaşanan bu dönemde kaçırılmayacak bu teklif için Renault mağazalarını ziyaret edebilirsiniz

Renault yetkili satış temsilcisi ile iletişime geçildiğinde yeni aracınıza kavuşabilir, online ortam üzerinden sürüş testi talep edebilirsiniz. Renault 400 bin TL'ye kadar sunduğu finansman fırsatını perakende satın alımda bireysel müşteriler için sağlıyor. Renault Finans farkını yüksek vadeli taşıt kredisi teklifiyle yine ortaya koyuyor.

SATIŞ DETAYLARI BELLİ OLDU!

Renault'un kampanyalı satış dönemi boyunca geçerli olan kampanya detayları da belli oldu. Nihai fatura değeri 800 bin TL altında olan araçlar için kullanılabilecek. Yapılan resmi duyuruda 400 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanımının mümkün hale getirildiği ifade ediliyor. Binek tipi araçlarda olduğu gibi ticari araçlar içinde finansman desteği geçerli oluyor.

2023 RENAULT MAYIS KAMPANYALI FİYAT LİSTESİ

Renault Captur fiyat

Renault'un kampanyalı satış döneminde güncel Mayıs ayı fiyat listesi en ucuz aracı 537.000 TL'den satışa sunuldu. Renault Clio, Renault Tayland, Renault Megane, Renault Captur, Renault Austral hibrit modellerinde geçerli olan bu kampanyanın detayları aşağıdaki fiyat listesi üzerinden incelenebilir:

  • Renault Clio satış fiyatı 546.900 TL
  • Renault Tayland satış fiyatı 537.000 TL
  • Renault Zoe satış fiyatı 978.900 TL
  • Renault captur 944.900 TL
  • Renault Megane Sedan satış fiyatı 752.000 TL
  • Renault Austral satış fiyatı 1.190.000 TL
  • Renault Koleos satış fiyatı 1.415.900 TL