Turizm sektöründe kaliteyi ödüllendiren QM Tourism Awards 2022’de kazananlar belli oldu. Dünyada ayak basmadık yer bırakmayan Prontotour’a “Trendsetter QM Special Award” ödülü verildi.

Turizm sektörünün ‘en iyileri’ QM Awards Gala Gecesi’nde 13’üncü kez ödüllendirildi. Antalya Cosmos Theatre’da gerçekleştirilen, bu yıl 10 kategori ve 76 branşta verilen QM Tourism Awards 2022 ödüllerinde “Trendsetter QM Special Award” ödülünü kazanan Prontotour Türkiye seyahat pazarının en iyi “Trendsetter” markası oldu. Prontotour yurt dışında ve yurt içinde hazırladığı paket turlarla her yıl yerli gezginlerin uygun fiyatla keşfedeceği yeni rotalar belirleyerek farklı coğrafya ve kültürlerin moda olmasına öncülük ediyor.

Turizmin başkenti Antalya’da ödül aldıkları için çok mutlu olduklarını ifade eden Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “QM Awards her yıl turizmde kaliteyi ödüllendiriyor. Bu da biz turizmcileri motive ediyor. Çok güzel bir organizasyon, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Turizm sektörü olarak Türkiye için çalışıyor ve üretiyoruz. Pandemi döneminde zor bir süreçten geçtik. Ayrıca yaşadığımız depremler hepimizi derinden üzdü. Ancak bugün turizmin birleştirici gücüne daha çok ihtiyacımız var; biz turizmcilere büyük roller düşüyor. Prontotour olarak ülke ekonomisine katma değer oluşturmaya, sektörümüze yenilikler sunmaya devam edeceğiz. 2023 yılının sektörümüz için güzel geçmesini diliyor ve markamızı bu ödüle layık gören başta QM ekibi olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.