banner77

Flowers Park Projesi

İstanbul’un değeri her geçen gün artan semti Mimaroba’da, yeşil ile mavinin bütünleştiği ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları açılıyor…

Flowers Park  Projesi
banner80

Rengarenk çiçekler, meyve ağaçları, limon, selviler ve fıstık çamlarla süslü geniş bir bahçede doğanın sunduğu pozitif enerjiyi yaşamın merkezine alan Flowers Park 5 yıldızlı yaşam konforunu, yorgunluk unutturan ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor.

​Özel tasarlanmış peyzaj alanlarında yemyeşil bir bahçe, süs havuzları, nilüferler ile dolu bahçeler, Japon köprüleri, fıskiyeler, teraslar ve dinlenme alanları ile tertemiz bir havanın tüm dinginliğini vücudunuzda hissedeceksiniz.

​E5, TEM ve Kuzey Oto Yolu Bağlantılarının yanı başında, denize 500 mt, Büyükçekmece Gölü’ne 2 km mesafedeki konumu, Boğaz’ın emsali deniz ve geniş peyzaj panoraması, 13,5 Dönüm üzerinde sadece 190 seçkin dairesi ve 6,5 Dönüm peyzaj alanı ile mutluluğu bölgenin en büyük bahçesinde yaşayın...

Flowers Park’ta konutlar ferahlığı ve konforu ön plana alan tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.

​Net 125 m2’den başlayan daireleri ve aydınlık cephesi ile ferahlık sağlayan ferah daire seçenekleri ihtiyaçlarınız düşünülerek geliştirildi.

Adres: Ekinoba Mh. Piri Resi Cad. Flowers Park Satış Ofisi

Mimaroba-Büyükçekmece/İstanbul

0531 483 59 80

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 10:56

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE