banner109

Alya Mercan Projesi

Modern ve estetik algılara hitap eden dizaynlarla yaşamaya hazır mısınız? Kaliteli bir hayata ayrıcalıklarla sahip olmak çok kolay. Endişelenmeyin, Alya Mercan'da konforu en üst seviyede deneyimlemeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Alya Mercan Projesi

Alya Mercan’ın inşaat çalışmalarını kısa sürede olgunlaştırdı. 5 bin 548 metrekarelik alan üzerinde 4 blokta 4 katlı olarak inşa edilen projenin inşaat çalışmaları ileri seviyeye ulaştı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dubleks olmak üzere 84 daireden oluşan projede daire büyüklükleri 97 ile 326 metrekare arasında değişiyor. Daire fiyatları ise 600 bin TL’den başlayıp, 2 milyon 500 bin TL’ye kadar uzanıyor

Alya Mercan ile Beylikdüzü’nün merkezinde “Nefes aldıran rengarenk yaşam” sunacak

Beylikdüzü’nün kalbinde

Alya Mercan, Beylikdüzü’nün kalbindeki konumuyla yatırımcıları cezbediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya 5, Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık mesafede yer alan proje; okullar bölgesine 1 dakika, İDO iskelesine 5 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 5 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 11:12

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE