Seride yer alan ürünlerle yaz aylarında en çok kullanılan balkon, teras gibi yerlerin su yalıtımını yapabilir, çatlayan boruları tamir edebilirsiniz. Ayrıca; Prof Serisi ile mutfak ve banyo seramiklerini değiştirmeden yenilemek, nem ve rutubet sorunlarını görüntüyü bozmadan ortadan kaldırmak ve evlere yepyeni bir görünüm kazandırmak da mümkün. 

Polisan Kansai Boya, kendi evinin ustalarına veya tamir işleriyle uğraşmayı sevenlere usta işi çözümlerle destek oluyor. Kullanımı kolay ürünlerle evin sorunlu alanlarından kurtulmayı sağlayan PROF’esyonel Çözümler serisi ile siz de ustaya gerek duymadan evinizdeki yıpranan bölümleri yenileyebilirsiniz. 

Balkon ve teraslarda su sızıntısı tarih oluyor!

Yaz aylarında en çok kullanılan balkon, teras gibi yerlerde yaşanan su sızıntısı sorunları artık tarih oluyor. Şeffaf Sıvı Cam Kaplama Prof W-TG ile solmayan ve darbeye dayanıklı bir su yalıtımı artık mümkün. Eski seramik, mermer, doğal taş, ahşap, cam mozaik ve benzeri zor yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen Prof W-TG; yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip olduğu için çatlama yapmıyor, kuruduktan sonra elastik, şeffaf, eksiz bir katman meydana getiriyor. 

Boru çatlamalarında usta çağırmaya son

Polisan Kansai Boya’nın bireysel kullanıcılar için ürettiği Su Yalıtım Spreyi S-W ile tamir işleri artık daha kolay.  Çatlakları doldurmak ve sızdırmaz hale getirmek için kullanabileceğiniz bu sprey, özellikle plastik borularda ve ulaşılması zor yerlerde hızlı ve kolay çözüm olarak öne çıkıyor. Tam kurumadan sonra yapışkan, esnek bir koruyucu kaplama oluşturan Prof S-W hızlı kuruyor ve boyanabiliyor.

Nem ve rutubet sorun olmaktan çıkıyor.

Nem ve rutubet, yaşam alanlarımızda karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri. Üstelik hem sağlığımızı tehdit ediyor hem de eşyaların yıpranmasına, ortamın havasının ve görüntüsünün kötüleşmesine neden oluyor… Peki, bu sorunu nasıl çözebiliriz? Cevabı çok basit;  Nem ve Rutubet Boyası  Prof P-MP.  Binaların iç ve dış duvarlarında nem ve rutubet kaynaklı sorunların önlenmesi için özel polimerler ile güçlendirilmiş kokusuz bir yalıtım boyası olan ürün; uygulanan yüzeylerde nem ve rutubete karşı koruyucu katman oluşturuyor. 

Havuz kenarları ve banyoda kayma sorununa pratik çözüm

Polisan Kansai Boya, havuz kenarları ve banyo kazalarına davetiye çıkaran ıslak zemin sorununa pratik çözüm olarak Kaydırmazlık Solüsyonu U-AS’yi sunuyor. PROF U-AS Kaydırmazlık Sıvısı; parlak ve kaygan yüzeylerde, kaymazlık sağlayan, yüzeyin sürtünme katsayısını artıran, şeffaf bir çözelti olarak üretildi. Uygulandığı yüzeyin görüntüsünü değiştirmeden, zeminin içine nüfuz ederek kaymazlık sağlayan ürün;  seramik, fayans, mermer gibi zemin kaplama ürünlerinin üzerine uygulanarak ıslak ve kuru olmak üzere her iki durumda da kayganlık önleyici performans gösteriyor. 

Mutfak ve banyo seramikleriniz ilk günkü gibi…

Eskimiş, yıpranmış, fayans ve seramikleri değiştirmek zorunda değilsiniz. Kokusuz Fayans Boyası P-CW veya Solventli Seramik Boyası P-CS 2K ile banyo ve mutfağınızın seramiklerini kolay ve ekonomik bir şekilde yenileyebilirsiniz. Zemin Boyası P-FP ise zeminleri yenilemenin kolay yolunu sunuyor. Her türlü zeminin boyanması ve korunması için kullanılan, iç ve dış mekânlarda uygulanabilen; UV ışınlarına, suya, yoğun trafiğe dayanıklı zemin kaplaması oluşturan Prof P-FP’nin beyaz, açık ve koyu gri olmak üzere 3 renk seçeneği bulunuyor.