Modüler tasarımı, farklı form ve esnek kullanım özgürlüğü sağlayan Royal Köşe Oturma Grubu, zengin renk ve desen seçeneği ile de farklı beğenilere hitap ediyor. 

Ana teması “Açık hava stilinde değişim özgürlüğü” olan Royal Köşe Oturma Grubu, bir yapbozun parçaları gibi bir araya geldiğinde kusursuz bir armoni yaratıyor. İddialı duruşu, oturma alanlarının arasında konumlanan renkli sehpaları ve ince detaylarda saklanmış tasarım diliyle açık hava odalarında bir yıldız gibi göze çarpıyor.

Royal Köşe Oturma Grubu’nun değiştirilebilir kılıfları, zengin renk ve desen kartelası ise özgün bir ruh ve işlevsellik arayanlara benzersiz bir seçenek sunuyor. Modüler olması sayesinde değişime açık olanların ilk tercihi olmaya aday olan Royal Köşe Oturma Grubu, yıkanabilir kılıfları ile de yüksek kullanım konforu sunuyor. 

Royal Köşe Oturma Grubu’na L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün. 

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe ürünlerini de bünyesinde satışa sunan L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Les Jardins ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın yenilikçi koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. Ayrıca ilk kez bu yıl, Otazen ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.