Sadece üç santimetre genişliği ve asimetrik drenaj kanalıyla CleanLine duş kanalları serisini yeni bir tasarım ile tamamlayan CleanLine50, duş yüzeyinin genişliğine göre ayarlanabilen yapısı ve kolay temizliğiyle kullanım konforu sunuyor.

Kullanıcı beklentilerini güncel tasarım trendleriyle buluşturan Geberit’in minimalist yapısı sayesinde farklı banyo tiplerine uyumlu CleanLine50 duş kanalı, zarif ve zamansız görünümüyle farkını ortaya koyuyor. 2023 Red Dot Tasarım Ödülü ve Alman sıhhi ticaret fuarı ISH'nin Design Plus inovasyon ödülünün de sahibi olan CleanLine50, duş alanındaki suyu gidere en iyi şekilde tahliye eden entegre eğimiyle banyo keyfini kesintisiz kılıyor. Sadece üç santimetre genişliği ve asimetrik drenaj kanalı ile farklı bir görünüm sağlayan CleanLine50’nin yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış yapısı ise duş alanının genişliğine göre ayarlanabiliyor. 

Daha ince yapısıyla yüzde 50 daha hafif

Geberit CleanLine50'nin duş kanalı, suyu en iyi şekilde tahliye eden eğimiyle fark yaratıyor. Duş kanalının sahip olduğu bu entegre eğim, montaj işlemlerini kolaylaştırıyor. 10 mm yüksekliğe sahip CleanLine50, bu özelliği sayesinde özellikle büyük yüzey alanına sahip karolar için de uygun oluyor. Geberit’in Ecodesign ilkesine uygun olarak geliştirilen CleanLine50, önceki modele göre önemli ölçüde daha ince yapıya sahip olduğu için yaklaşık yüzde 50 daha hafif yapısıyla çevre ve toplum için katma değer yaratıyor.

CleanLine50 ile banyolarda sızdırmaya yer yok

Banyolardaki önemli sorunlar arasında yer alan sızdırma ise CleanLine50 ile tamamen ortadan kalkıyor. Eksiksiz bir kurulum setine sahip duş kanalında yer alan sızdırmazlık keçesi, su hasarı riskini en aza indiriyor. Zahmetsiz kurulum ve güvenli sızdırmazlık sağlayan, yüksek kaliteli estetiğinin yanı sıra kolay temizlenme özelliğine de sahip CleanLine50, kir ve bakterilerin birikmesini önleyen pürüzsüz yüzeyi sayesinde banyonun üst düzey hijyenine katkı sağlıyor. Ayrıca, yenilikçi tasarımı sayesinde tarak parçası kolay ve rahat bir şekilde çıkarılıp hızlı bir şekilde durulanabiliyor.

Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000'i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange'de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI'nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.