Mr Usta, işin ehli ve güvenilir ustalarıyla istenilen tarih ve saat diliminde tek tıkla hizmet sunuyor. 
Dubai’de edindiği bilgi birikimini ve oluşturduğu teknolojik altyapısını Türkiye’deki tüketicilerle bir araya getiren Mr Usta, işinin ehli ustalarıyla kaliteli hizmeti garantiliyor ve kullanıcılara güvenli bir hizmet deneyimi yaşatıyor. Mr Usta, tamirat, tadilat, taşınma, boya & badana, halı & koltuk yıkama, boş ev temizliği, kuru temizleme, çamaşır yıkama ve ütüleme, sıhhi tesisat, peyzaj gibi hizmetlerin yanı sıra, tüketicinin ihtiyaç ve taleplerine bağlı olarak renovasyon, banyo yenileme gibi butik proje çözümler de sunuyor.

Uğraştırıcı ve zor işlerden kurtarıyor.

Ustalarını özenle seçen ve Mr Usta akademide ustalarını eğiterek becerilerini daha da geliştiren marka, elektrikçi, tesisatçı, boyacı, klimacı ve kombici ustalarıyla kullanıcılarını uğraştırıcı ve zor işlerden kurtarıyor. Bu sayede kullanıcılarına zaman tasarrufu imkanı tanıyan Mr Usta, İstanbul ve Ankara’da her türlü montaj, bakım ve kurulum işinde gerekli donanıma sahip, kendi alanında uzman ve güvenilir ustalar sayesinde en ağır işlerin bile üstesinden gelmeyi kolaylaştırıyor. 
 

En yakın ustayı bulmayı sağlıyor.

Dijitalleşen dünya ile usta ihtiyaçlarını ve ev hizmetlerini entegre edip kullanıcı dostu “sabit fiyat garantisi” sağlayan Mr Usta, usta takip sisteminin yanı sıra, internet üzerinden konuma en yakın ustaya ulaşmaya, hızlı ve kolay bir şekilde randevu alabilmeye fırsat tanıyarak günlerce bekleme derdine son veriyor. 

Mr Usta Hakkında

Mr Usta, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran hizmetlere kolayca ulaşmasını sağlayan, işin ehli ustalar ile hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir teknoloji şirketidir. Platform, taşınma, elektronik tamir, temizlik, usta elektrikçi, usta tamirci, boya & badana, boş ev temizliği, cep telefonu tamiri, kuru temizleme, çamaşır yıkama ve ütüleme, TV montajı, sıhhi tesisat, klima ve kombi bakımı, mobilya montajı gibi pek çok kategoride garantili ve güvenilir hizmet sunuyor. İşinin ehli ustaları hizmet almak isteyenlerle buluşturarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırırken ustalara katma değerli fırsatlar yaratıyor. 2014 yılında Dubai’de kurulan Mr Usta, Mart 2022’den itibaren Türkiye’de de kullanıcıyla buluşuyor. Mr Usta, bugün İstanbul’un tamamında ve Bodrum’da faaliyet gösteriyor. Trendyol iş birliği kapsamında ise söz konusu illere ek olarak Ankara ve İzmir’de de montaj hizmeti veriyor.