Bin 400 metrekare alana sahip 2 katlı showroom, NG Kütahya Seramik’in yeni nesil koleksiyonlarıyla uyumlu tasarımı ve üstün teknolojisiyle seramikte mağazacılık anlayışına yeni bir boyut getiriyor. Uzun yıllardır devam eden iş ortaklıklarını geçtiğimiz günlerde Çanakkale’nin en büyük seramik mağazasını açarak taçlandıran NG Kütahya Seramik ve Numan Kaleli, Pendik’in en büyük seramik mağazası ile aynı zamanda çözüm merkezi olarak hizmet verecek.

Türkiye’nin en yaygın seramik mağaza ağına sahip olan NG Kütahya Seramik, mağazalara yeni nesil bir anlayış getiriyor. Alan genişliği, ürünlerin sergilenişi ve müşteri deneyimi konforuyla NG Kütahya Seramik mağazaları, satış atmosferini farklı bir noktaya taşıyor. Showroom ve mağazalarda NG Kütahya Seramik’in çok beğenilen ve tercih edilen koleksiyonlarının yanında Türkiye’de sadece NG Kütahya Seramik tarafından üretilebilen büyük ebatlardaki en yeni ürünler de sergileniyor.  

Numan Kaleli Pendik’teki en büyük seramik mağazası açılışına, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Numan Kaleli Yönetim Kurulu Başkanı Cem Kaleli, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. 

Erkan Güral: Ülkemiz için, istihdam için çalışmaya devam

Erkan Güral, açılış kurdelesini keserken şunları söyledi: “Bu özel ve güzel mekânın hayat bulmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Bu önemli lokasyonda açılan mağazamızın arkadaşlarımıza, bizlere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah, birlikte nice yeni istihdamlara, yeni kazanımlara hep beraber inşallah ülkemiz için sağlık içinde çalışmayı bizlere nasip etsin. Yeni NG Kütahya Seramik mağazamız Pendik ve İstanbul’a hayırlı olsun.

Yeni nesil tasarım, geniş ürün yelpazesi

NG Kütahya Seramik, kurduğu güçlü ortaklıklarla geçtiğimiz günlerde İzmir ve Çanakkale’de açtığı showroomlarının ardından hizmete sunduğu Numan Kaleli İstanbul Pendik showroomu ile mağazacılık serüvenini hızlandırıyor. İstanbul Pendik’teki showroomu, yeni nesil koleksiyonlarına uyumu ve sınırları aşan tasarımların sergilendiği geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. NG Kütahya Seramik’in Ar-Ge, tasarım ve üretim gücüyle ürettiği en yeni koleksiyonlarını sergileyeceği 2 kattan oluşan showroom, 1400 metrekarelik sergileme, 2500 metrekarelik depo alanı ve modern tasarımıyla mağazacılığa boyut katıyor. Bugüne dek hayata geçirdiği tüm çalışmalara ‘ilk ve en büyük’ olma arzusuyla başlayarak Türkiye’de pek çok yenilikçi projeyi hayata geçiren NG Kütahya Seramik, yepyeni teknolojileri ile sektöre ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. 

Güçlü Bir Çözüm ve İş Ortaklığı

Uzun yıllardır devam eden iş ortaklıklarını geçtiğimiz günlerde Çanakkale’nin en büyük seramik mağazasını açarak taçlandıran NG Kütahya Seramik ve Numan Kaleli, Pendik mağazası ile aynı zamanda çözüm merkezi olarak hizmet verecek. NG Kütahya Seramik’in yıllara meydan okuyan, seramik sektörüne yön veren koleksiyonları ve Numan Kaleli mağazasının müşteri odaklı yaklaşımı, Marmara bölgesindeki güçlü lojistik ve satış ağı ile birlikte mimari destek de sağlanacak. NG Kütahya Seramik ve Numan Kaleli, bu güçlü iş ortaklığına Pendik mağazası ile sürdürülebilir bir boyut getirecek.

Mağazalarda NG Kütahya Seramik’in İnovatif Koleksiyonları Sergileniyor.

NG Kütahya Seramik yeni nesil mağazalarında doğadan ilham alarak tasarladığı, 2023 yılının en iddialı koleksiyonları arasında yer alan Stardust, Soft Touch ve S3D başta olmak üzere inovatif ebatlı koleksiyonlarını sergileyecek. Zamansız güzelliği ile teknolojiyi buluşturan ürünleri; Loren, Tosca, Metronorm, Delmar, Osso, Reval, Milestone, Flam, Vista ise yeni mağazalarda boy gösterecek.