Hiçbir bahaneleri kalmasın. Seçimi kaybettiklerinde seçimin sabahı bütün suçu bize atacaklar." dedi. Duvarlara Karaoğlan Ecevit yazdım, 5 dönem milletvekilliği yaptım, cumhurbaşkanı adayı oldum, parti kurdum. Hiç kul hakkı yememeye özen gösterdim. Doğru varsa iktidar muhalefet demeden sahip çıktım. Haksızlık yaptığım insanlar olabilir, bana da yapıldı. Son 45 günde bana yapılan haksızlıkları hiç görmedim. Sahte Haberler sahte görüntüler. İsrailli porno sitesinden alıp kelleyi kesiyor yayınlıyor. Bunu yayınlayanlar var. Bütün bunlar olurken bu ülkenin savcıları gazetecileri buna değinmedi. 45 gündür itibar suikastı yapılıyor.

"BİR YANDAN FETÖ'CÜLER BİR YANDAN PKK'LILAR SALDIRIYOR"

Kimse yazmıyor, Yazanlar da FETÖ'cülere ortak gibi yazıyor. Özel hayatın diye gizliliği diye yazıyorlar. Bunu yazanlar FETÖ'cülerin ortağıdır. Benim böyle bir görüntüm, ses kaydım yok. Bu özel hayat falan değil bu iftira. Yazıyor gazetecinin biri gerçek ya da montaj fark etmez diyor. Bunu diyemezsin Çünkü gerçek değil, bunu biliyor. Türkiye Cumhuriyeti benim itibarımı koruyamamıştır. Bu ülkenin medyası, savcısı benim itibarımı korumakla görevlidir. 5 milyon dolarlık banknot. Pazar günü 10 milyon dolar havale yapıyorlar. Bu kadar itibar suikastı yapılırken bu ülkenin savcılarının ortaya çıkmamasını anlamış değilim. Her şeyim ortada. Benden başka mal varlığını açıklayan yok. Ben açıklıyorum bana çamur atılıyor. Adam çıkıyor evini nereden aldın diyor. Ya ben evimi 2016'da aldım. Bir yandan FETÖ'cüler bir yandan PKK'lılar saldırıyor. Döne döne vuruştum bunlarla.

"ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM"

Pazar günü sandığa gideceğiz. Memleket Partisi Türkiye'nin geleceği için önemlidir. HDP var, Sadet, Gelecek var. Atatürkçüler azınlıkta olacak Meclis'te. Memleket partisi o Meclis'te mutlaka olmalıdır. İstedikleri kadar montaj yapsınlar. Memleket Partisi'ne her evden bir oy istiyorum. Saraya giden CHP'liden başlayarak saraydan para aldı çekilemez diyenlere bu alçaklığı yapanlara sesleniyorum; benim bu kumpaslardan, olmayan ciplerden korktuğum yok. 45 gündür direniyorum. En son geldiğim noktada adaylıktan çekiliyorum, bunu memleketim için yapıyorum. Hiçbir bahaneleri kalmasın. Her evden Memleket Partisi'ne bir oy istiyorum.