İşin ehli ustalarıyla hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan teknoloji şirketi Mr Usta, uçtan uca hizmeti ile taşınma hizmetlerinin yanı sıra tadilat, tamirat, elektrik tesisat, deprem güvenliği gibi konularda bütüncül dijital çözüm sunuyor.

Taşınma sürecinde ihtiyaçların iyi bir şekilde anlaşılması, doğru çözüm için en gerekli adım. Taşınanlar için hizmet alınacak firmaya güven ve ek masraf sorunu,  bu süreçte sıkça rastlanan eşyalarda hasar ve kayıplar büyük bir kaygıya neden olabiliyor. Tüketicilerin ihtiyaç duydukları, ustalık gerektiren ve güvenilir hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Mr Usta, uçtan uca hizmetiyle; taşınma öncesi ve sonrası gereken tüm adımlarda fiyat ve garanti çözümleriyle bütüncül bir süreç yönetiyor. Mr Usta, öngörülemeyen kazalar için sigorta desteği ile endişelerin önüne geçerken, herhangi bir sorun halinde müşteri hizmetleriyle kullanıcılarını muhatapsız bırakmıyor.  Taşınma hizmetinin yanında tadilat tamirat, elektrik tesisat, deprem güvenliği gibi uçtan uca dijital çözümleriyle de farkını ortaya koyuyor. 

Dijitalleşen dünya ile usta ihtiyaçlarını entegre ettik.
Taşınma stresiyle başa çıkmanın doğru bir firmadan destek almakla mümkün olacağını aktaran Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, sorunsuz bir taşınma süreci için çözümlerini şu şekilde sıraladı: “Yola çıktığımız ilk günden beri insanların ustalık gerektiren ev ihtiyaçlarını gidermek için aradıkları en önemli kriterin hizmet verene güvenebilmek olduğunu gördük. Bu temel isteği göz önüne alarak herkesin hem güveneceği hem de ihtiyaç duyduğu hizmeti gidereceği ustalarla bir ekosistem sistem yaratmayı hedefledik.  Öte yandan dijitalleşen dünya ile usta ihtiyaçlarını ve ev hizmetlerini entegre ettik. Bunun yanında kullanıcı dostu ‘Sabit fiyat garantisi’ sağlayarak, tamamen hızlı ve kaliteli çözüme odaklı bir müşteri hizmetleri deneyimi yaşatmaya odaklandık. Tüm bu çözümlerimizle taşınma sürecinde ortaya çıkan kaygılara son veriyoruz” şeklinde konuştu. 

Mr Usta Hakkında
Mr Usta, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran hizmetlere kolayca ulaşmasını sağlayan, işin ehli ustalar ile hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir teknoloji şirketidir. Platform, taşınma, elektronik tamir, temizlik, usta elektrikçi, usta tamirci, boya & badana, boş ev temizliği, cep telefonu tamiri, kuru temizleme, çamaşır yıkama ve ütüleme, TV montajı, sıhhi tesisat, klima ve kombi bakımı, mobilya montajı gibi pek çok kategoride garantili ve güvenilir hizmet sunuyor. İşinin ehli ustaları hizmet almak isteyenlerle buluşturarak, müşterilerinin hayatını kolaylaştırırken ustalara katma değerli fırsatlar yaratıyor. 2014 yılında Dubai’de kurulan Mr Usta, Mart 2022’den itibaren Türkiye’de de kullanıcıyla buluşuyor. Mr Usta, bugün İstanbul’un tamamında ve Bodrum’da faaliyet gösteriyor. Trendyol iş birliği kapsamında ise söz konusu illere ek olarak Ankara ve İzmir’de de montaj hizmeti veriyor.