Otomasyonun geleceğinde çığır açan özellikleriyle akıllı üretim anlayışını bir üst basamağa taşıyan Melfa Assista, pek çok farklı sektörde kullanılarak üretimde esneklik, sezgisellik, hız ve verimlilik sağlıyor. Melfa Assista cobotlar, hem operatörlerle hem de operatörsüz güvenli bir şekilde çalışıyor. Operatör yokken de endüstriyel robot kadar hassas faaliyette bulunuyor. Mitsubishi Electric, dijital fabrika konsepti “e-F@ctory” çatısı altındaki tüm yeni nesil otomasyon çözümlerini WIN EURASIA 2023’de sergileyecek.

 Mitsubishi Electric Türkiye;” Üretken Yapay Zeka Melfa Assista İlk Defa Tanıtıldı”3

Leuze Türkiye; “WIN EURASIA’da Hep İlkleri Gerçekleştirmeye devam ediyor”

Uzun süredir WIN EURASIA’nın katılımcısı olan Leuze Türkiye, “Türkiye’de Bir İlk, Akıllı Üretim Hattı! İnsansız Karanlık Fabrika Görücüye Çıktı” mottosu ile yürüttüğü projesini 2019 fuarında, tanıtarak yeni nesil fuarcılık anlayışına yön verdi. WIN EURASIA 2022’de de aynı anlayışla “5G Canlı Üretim Hattı” mottosu ile canlı üretim hattı projesini hayata geçiren firma, Leuze‘nin akıllı üretim teknolojisi ile geliştirdiği bulut, sensör ve robot teknolojilerini, Endüstri 4.0 çatısı altında birleştirdi. WIN EURASIA 2023 fuarındaki yerini alan Leuze Türkiye, dijital stant konsepti ile odak endüstrilerde emniyet güvenlik hizmetlerini anlatacak ve yeni ürün lansmanlarını gerçekleştircek.

 

Entek Otomasyon; “Yapay Zeka ve Otomasyon Birleşti”

Mitsubishi Electric Türkiye;” Üretken Yapay Zeka Melfa Assista İlk Defa Tanıtıldı”2

Entek Otomasyon, KEYENCE'in endüstrideki ilk 'Yapay Zeka Destekli Otomasyon Ürünleri' başta olmak üzere; gelişmiş ve ileti teknolojilere sahip birbirinden farklı ürün gruplarını ve markaları WIN EURASIA 2023'’te sunmak üzere hazırlanıyor. Firma Ön Gösterim’de basına ilk defa tanıttığı KEYENCE ile yapay zekanın otomasyonun geleceğini ne şekilde değiştireceğini gözler önüne serdi.

 

HTC Türkiye; “Mona Lisa Beyond the Glass ile başka bir evrene yolculuk”

Mitsubishi Electric Türkiye;” Üretken Yapay Zeka Melfa Assista İlk Defa Tanıtıldı”1

HTC Vive Türkiye, Win EURASIA Fuarı’nda sergilemek üzere Metaverse evreninden ufak bir kesit hazırladı. HTC Vive ve Festo TR standlarında, VR teknolojisini farklı boyutlarıyla dünyayı asla mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde deneyimleme fırsatı sunulacak. Festo TR standında Virtual Industry uygulaması ile Metaverse üzerinde VR teknolojisi ile akıllı üretim ve teknik eğitimin olanaklarını yansıtan bir demo sergilenecek. Mona Lisa Beyond The Glass içeriği ile Paris’e gitmeden Louvre müzesi sanki oradaymış gibi gezilebilecek.  2020 yılında en iyi VR aksiyon oyunu ödülünü alan HalfLife Alyx içeriğiyle, farklı bir evrene yolculuk yapılabilecek. Kısacası, geleceğin teknolojisi nefes kesen grafikler ve gerçeğe yakın seslere sahip birinci sınıf sanal gerçeklik cihazlarıyla ilk elden deneyimlenebilecek.  

Festo Türkiye; “Geleceğin Fabrikasını WIN EURASIA 5G Arena’da inşa ediyoruz

Festo bu yıl geleceğin fabrikasını WIN EURASIA 5G Arena’da inşa edecek. Firma, WIN EURASIA 5G ARENA’da partnerleriyle  birlikte oluşturduğu demo ile imalat sanayinin ihtiyacı olan dijital ürünlerini, çözümlerini ve uygulamalarını  tanıtacak. Firma standında sürdürülebilir ve kestirimci ön bakım tabanlı çözümler teması işlenecek. Standta sunulan demo deneyimi üzerinden, kişiselleştirilmiş ürünlerin üretim prosesleri, siparişten sevkiyata kadar takip edilebilecek. Sanal gerçeklikle desteklenmekte olan çözümler, ziyaretçilerle buluşturulacak.