54 yıldır güven ve kalite inşa eden Mesa’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mesa Panorama Maltepe projesinde Nisan ayında başlayan “peşinat yok” kampanyası yoğun ilgi gördü. Kampanya 14 Mayıs’a kadar uzatıldı.

Betonarme yapılarda uygulanan ve depreme karşı en güvenli sistem olan tünel kalıp sistemi ile inşaatı devam eden Mesa Panorama Maltepe detaylı düşünülmüş mimarisi, ileri mühendislik gerektiren yüksek katlı yaşamı, konforlu metrekareleri, kara, deniz, hava ulaşım hatlarına erişim kolaylığı ve merkezi konumu ile Maltepe’de konumlanan Mesa Panorama projesinde sınırlı sayıda stok satışlar 14 Mayıs’a kadar peşinatsız devam edecek.

mesa-mert-boysanoğlu

Nefes kesen adalar manzarasına sahip Mesa Panorama Maltepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekarelere sahip dairelere ve şehrin tüm imkanlarına sahip bir noktada konumlanıyor. Ayrıca çocukların ve ailelerin güvenle zaman geçirebileceği sosyal alanlarda; kapalı ve açık oyun alanları, açık yüzme havuzu, geniş meydanların yanında sessiz avlu, aromatik hobi bahçesi, yürüyüş ve spor alanları bulunuyor. Türkiye’de tünel kalıp teknolojisini ilk üreten ve uygulayan marka olan Mesa kalitesi ile inşa edilmekte olan Mesa Panorama Maltepe hem güvenli hem de ferah bir yaşam sunuyor.

Yüksek talep gören peşinat erteleme kampanyası 14 Mayıs’a kadar uzatıldı. Banka kredili 120 ay ve %1,42 vade avantajıyla peşinatı erteleme kampanyası fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için mesapanorama.com veya 444 9 366.