54 yıldır güven ve kalite inşa eden Mesa’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mesa Panorama Maltepe projesinde “peşinat yok” kampanyası başladı. Betonarme yapılarda uygulanan ve depreme karşı en güvenli sistem olan tünel kalıp sistemi ile inşaatı devam eden Mesa Panorama Maltepe detaylı düşünülmüş mimarisi, ileri mühendislik gerektiren yüksek katlı yaşamı, konforlu metrekareleri, kara, deniz, hava tüm ulaşım hatlarına ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile Maltepe’de konumlanan Mesa Panorama ’da “peşinat yok” kampanyası 10 Nisan’a kadar devam edecek.

Mesa Panorama'da “Peşinat Yok” Kampanyası Başladı

Nefes kesen adalar manzarasına sahip Mesa Panorama Maltepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekarelere sahip dairelere ve şehrin tüm imkanlarına sahip bir noktada konumlanıyor. Ayrıca çocukların ve ailelerin güvenle zaman geçirebileceği sosyal alanlarda; kapalı ve açık oyun alanları, açık yüzme havuzu, geniş meydanların yanında sessiz avlu, aromatik hobi bahçesi, yürüyüş ve spor alanları bulunuyor. Türkiye’de tünel kalıp teknolojisini ilk üreten ve uygulayan marka olan Mesa kalitesi ile inşa edilmekte olan Mesa Panorama Maltepe hem güvenli hem de ferah bir yaşam sunuyor.

SANAL TUR YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

10 Nisan’a kadar geçerli olacak banka kredili 120 ay ve %1,42 vade avantajıyla peşinatı erteleme kampanyası fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için mesapanorama.com ve 444 9 366