Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, 20 Nisan Perşembe günü Mersin Tarsu AVM’de mağazasını açtı. Türkiye genelinde 40 mağaza ile hizmet veren Evidea, Mersin Tarsu AVM’deki mağazasıyla 41 mağazaya ulaşmış oldu.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ederken 1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle de ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

20 Nisan Perşembe günü Mersin Tarsu AVM’nin zemin katında hizmete giren Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 20-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

2025 yılı hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş; ‘41. mağazamızı açmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2023 yılında da mağaza açılışlarımıza devam edeceğiz. 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Bundan sonraki süreçte de yine müşterileri her zaman ilk sıraya koyan çalışma yaklaşımımızla Evidea’dan alışveriş yapan herkesin, güzel bir müşteri deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışacağız.’ diye konuştu.