2017 yılında Mekan gayrimenkul Türkiye Geneli Franchising ( emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere Yatırım fırsatları Sunmaya Başladı bu nedenle müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek için kulanım alanı 60 m2 çarşı merkeze yürüme mesafesinde Balıkesir Gönen ilçesi Şehit. Mustafa Karakas Caddesi üzerinde ikinci Şubesiyle hizmet vermeye başladı
Mekan Emlak Gayrimenkul bayilik avantajları neler?

Mekan Gayrimenkul’den bayilik alan girişimciler sektörde marka bilinirliği yüksek olan bir marka ile işbirliğine girerek itibarlı bir iş sahibi olma fırsatından yararlanabiliyorlar.

İşlerinde bağımsız oldukları gibi gayrimenkul sektörünün ülkemizdeki potansiyeli sayesinde yatırımlarını hızlı bir şekilde geri kazanabiliyorlar.

Aylık yüksek kazanca ulaşan bayiler denenmiş ve başarısı kanıtlanmış iş modeli sayesinde az riskli bir iş ve düşük maliyetle yüksek gelir elde etme olanağına sahip olabiliyorlar.

Mekan Emlak Gayrimenkul teknik altyapı ve Ar-Ge çalışmaları ile bayilerine en uygun hizmet koşullarını sağlıyor.

Aynı zamanda isabetli ekspertiz analizleri ile hem alım hem satım yapmak isteyen tüm müşterilerinin memnuniyetini maksimum düzeyde sağlıyor.

Gayrimenkul sektörünün lider zincir markalarından biri olabilmek için tüm bayilerinin başarılı çalışmanın bilincinde olan Mekan Gayrimenkul, gerekli yönlendirmeler ile bayileri performanslarını artırmaların katkıda bulunuyor.

Mekan Gayrimenkul her geçen gün hizmet verdiği yeni müşterilerle büyümeye devam ediyor ve sektörün öncü markalarından biri olmak için aralıksız çalışıyor.Türkiye geneli Mekan emlak gayrimenkul tabelası altında Bayilik verilecek şehirleri sıraladı

İstanbul, Bursa, Konya, Kayseri, Çorum, Adıyaman, Ankara, Gaziantep, Kırklareli, Lüleburgaz, Adana, Antalya, İzmir, Eskişehir, Tokat, Samsun,Çarşamba, Aydın,Nazili, Edirne, Çanakkale gibi şehirleri diye konuştu,


Mekan gayrimenkul Global Emlak markası Yolunda emin adımlarla ilerliyor,

Mekan gayrimenkul emlak bayilik) Franchising iş geliştirme müdürü Tahir köstek Markamızı Türkiye genelinde olduğu gibi avrupa ve asya ülkelerine yeni yatırımcılarla buluşturmayı hedefliyoruz,

Master franchising açmayı hedeflediğimiz ülkeler Başta Türk Cumhuriyeti olmakla beraber kısaca sıralamak gerekirsek Azerbaycan, Makedonya, Kosava, Tükmenistan gibi ülkeler ve diyer asya ve avrupa ülkeleri Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, Almanya, Amerika, Fransa, Sudi Arabistan, Dubai, Katar, Ürdün, Romanya, Belçika, Arnavutluk, İran gibi ülkelerden gelen talepleri degerlendirecekleri söylediMEKAN GAYRİMENKUL İLETİŞİM (GENEL MERKEZ)

Whatsapp Destek Hattı : 0532 283 96 20

Franchising Destek Hattı : 0266 772 88 74

www.mekangayrimenkul.com.tr/basvuru-formu//