İş GYO ve Tecim ortaklığıyla Altunizade’de hayata geçen Litus İstanbul, 98 dairesiyle konut satışları için başvuru almaya başladı.

İçerisinde 98 dairenin yer alacağı duyurulan Litus İstanbul konut projesi eşsiz konumu, modern mimarisi ve sosyal imkanları ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunacak. Litus İstanbul, şehrin en merkezi konumlarından biri olan Altunizade’de yükselmesi sebebiyle ulaşım çeşitliliği ve kolaylığı bakımından avantaj sağlayacak.

3D yazıcılarla yapılmış "BioHome" Evler Sektöre Yenilik Getiriyor. 3D yazıcılarla yapılmış "BioHome" Evler Sektöre Yenilik Getiriyor.

Proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 2.3 km, Avrasya Tüneli’ne 4.1 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 33 km, İstanbul Havalimanı’na 45 km uzaklıkta yer alacak. Projenin yer aldığı bölgede Nakkaştepe Millet Bahçesi ve Çamlıca gibi yeşil alanlar ve Akasya AVM, Bilfen Koleji, Acıbadem Hastanesi gibi önemli konumlar bulunuyor.

Proje kapsamında 7 blok inşa edilecek ve 2+1, 3+1, 4.5+1 ve 5+1 bahçeli ve dubleks daire seçenekleri olacak. Litus İstanbul Altunizade konut projesi için https://www.litusistanbul.com.tr/ adresinden detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak mümkün.

Litus İstanbul, İş GYO ve Tecim Ortaklığıyla Altunizade’de Yükseliyor1