Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla sektörde farkını ortaya koyan Günsan Elektrik, kamu projelerine ve prestijli konut projelerine değer katmaya devam ediyor. Yerli ve yabancı projelerde tercih edilen ürünleri ile de adından sıkça söz ettiren Günsan Elektrik’in bu çalışmalarından en yenisi Kocaeli’nde yer alan Zeray Dora Hill projesi oldu.

Asil ve modern bir dokunuş…

Günsan Elektrik’in Kocaeli’nde yer aldığı Zeray Dora Hill projesinde, Günsan’ın asil ve modern bir tasarıma sahip olan Eqona serisi siyah rengi tercih edildi.

Günsan Hakkında
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.