Kartal Yakacık’ta hayata geçen Kartal Loft; kaliteli malzeme seçimi, ince işçiliğindeki titizliği, kullanışlı daire planları, fonksiyonel ve modern iç mimari tasarımıyla size konforlu bir hayat sunuyor. 2+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunan Kartal Loft, her beklentiyi karşılıyor.

Shelton Bodrum villa projesi ve Güncel Fiyat Bilgisi Shelton Bodrum villa projesi ve Güncel Fiyat Bilgisi

İSTANBUL’UN SEYİR TERASI YAKACIK...

İstanbul; Adalar’ı, Tarihi Yarım Ada’sı ve Boğaz’ıyla hem tarihsel hem de kültürel olarak zengin bir geçmişe sahip büyüleyici bir şehirdir. Mavisiyle dans eden rüzgârın ve geceleri denize yansıyan ışıklarla parlayan dillere destan bir şehirdir İstanbul.

Kartal Loft Projesi2

Kartal Loft; tertemiz havası, yemyeşil doğası ve olağanüstü manzarasıyla her dönemde İstanbul’un seyir terası olarak nitelendirilen Kartal Yakacık’ta hayata geçiyor.

İstanbul’un en eski yerleşim yerinde, manzaranın eşsizliği ve doğanın yeşilliği ile birlikte, Kartal Loft sizlerle.

KARTAL LOFT ŞIK MİMARİSİYLE YAKACIK’IN DEĞERİNE DEĞER KATACAK!

Kartal Loft şık mimari tasarımıyla birlikte, muhteşem Adalar, deniz ve İstanbul manzarasını evinizin içinde kesintisiz izlemeniz için geniş pencereleri ve mis gibi orman havasını içinize çekmeniz için yer verilen büyük balkonlarıyla ön plana çıkıyor.

Son deprem yönetmeliğine göre tasarlanan

Kartal Loft, sağlam zeminiyle de İstanbul’un en güvenli semtlerinden birindedir.

Kartal Loft Projesi1

MANZARANIZ YEŞİL VE MAVİ, HAVANIZ TERTEMİZ!

Bir yanda göz alabildiğince yeşil, diğer yanda mavi tonlarla buluşan manzaranın büyüsü, sizi bekliyor. Gözlerinizi kapayın ve evinizin penceresinden önünüzde masmavi denizi ve arkada huzur dolu ormanları hayal edin. Tam da şimdi gözlerinizi açabilirsiniz; Kartal Loft size bu hayali gerçeğe dönüştürme fırsatı sunuyor. Her gün deniz ve Adalar’ın büyüsüne kapılırken, evinizin etrafını saran yeşil yamaçlar ve sizi saran Aydos Ormanı ile gölet, yaşamınıza eşsiz bir ayrıcalık katacak.

Tertemiz havasına komşu olan büyüleyici manzarası, komşuluk kültürüne sahip sıcak insanlarının içinde hayata geçen Kartal Loft ile bu sayısız güzelliklere siz de ortak olacaksınız.

2024 Ağustas Ayında evinize taşının 3+1 150 m2 daireler 7,990,000 ₺ Başlayan fiyatlarla %45 peşin geri kalan ağustosta kredi imkanı

SOSYAL ALANLAR

Standart kent apartmanı algısını tamamen değiştiren Kartal Loft’un sosyal alanları komşuluk ilişkilerinizi kuvvetlendirecek. Sevdiklerinizle birlikte açık havada vakit geçirmenin keyfini yaşayacaksınız.

İLETİŞİM

Hürriyet Mah. Demirbağ Sok. 13-C Kartal İstanbul

444 4 958