Koleksiyon Mobilya, Dubai yatırımıyla globalde stratejik büyümesini sürdürüyor. Koleksiyon Mobilya, Dubai yatırımıyla globalde stratejik büyümesini sürdürüyor.

Haziran ayı sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, Kale’nin tüm satış noktalarındaki Kale Banyo mobilyalarında %50 indirim ve ücretsiz montaj hizmeti sağlanıyor. 

Estetik tasarımları, hayatı kolaylaştıran akıllı ve fonksiyonel çözümleri ile banyolarda bütünsel çözümler sunan Kale Banyo, 30 Haziran’a kadar devam edecek olan “Bahar Kampanyası” ile banyoları yenileme fırsatı sunuyor. Banyolarını yenilemek isteyen müşterilere yönelik hayata geçirilen kampanya kapsamında tüm satış noktalarındaki Kale Banyo mobilyalarında %50 indirim ve ücretsiz montaj hizmeti sağlanıyor.

Düşlediğiniz banyoya giden en kolay yol 

Siz de baharla birlikte banyolarınızı yenilemeyi ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız Kale’nin “Bahar Kampanyası” tam size göre. Belirtilen tarihler arasında tüm Kale satış noktalarına uğrayarak, beğendiğiniz Kale Banyo mobilyalarına %50 indirimli fiyat avantajı ve ücretsiz montaj seçeneği ile sahip olabilir, banyonuzu düşlediğiniz gibi baştan sona yeniden yaratabilirsiniz.