The Grand Tarabya’nın üst katında yer alan engin maviliğe açılan The Brasserie Restaurant’ta gerçekleşen açık büfe ‘brunch’ misafirlerine, her Pazar 12.00 – 15.00 saatleri arasında leziz yemekleri eşsiz manzara ve muhteşem melodiler ile buluşturan özel bir deneyim sunuyor. 

The Brasserie Restaurant’ın Jazz Brunch menüsünde The Grand Tarabya’nın kendi bostanında da yetişen yeşilliklerden oluşan salata köşesi, zengin peynir çeşitleri, ızgara çeşitlerine ek olarak geleneksel dalyan köfte gibi geniş bir brunch menü yelpazesi misafirlerini bekliyor. The Brasserie Restaurant’ın zengin brunch menüsünde ayrıca ıstakoz kuyruğu, İskenderun Karidesi, kalamar, istiridye gibi deniz mahsullerinin lezzetlerini deneyimleyebileceksiniz. 

Pazar brunchlarında unutulmayacak bir gastronomi deneyimi sunan Jazz Brunch etkinliğinde hem lezzet hem de müziğin cazibesine kendinizi kaptırmak için sizi de The Grand Tarabya’da yer alan The Brasserie Restaurant’a bekliyoruz. 

Yalıkavak Marina'da Yenilik Rüzgarı esiyor Yalıkavak Marina'da Yenilik Rüzgarı esiyor

The Grand Tarabya Oteli Hakkında:

Büyük Tarabya Oteli’nin kültürel mirası üzerine modern bir yaklaşımla tasarlanan The Grand Tarabya, Türk konukseverliğiyle küresel standartları birleştiren benzersiz bir deneyimin kapılarını aralıyor. İstanbul’un ilk 5 yıldızlı otellerinden biri olan Büyük Tarabya Oteli, bugün de konaklama alanında benzersiz lokasyonu, bahçe, marina ve Boğaz manzaralı oda ve süitleri, uzun dönem konaklamalar için ideal olan servis apartmanları ile, lezzet severler için ise Cafe R.E.A.D, The Brasserie Restaurant, Diba Bar ve lobi katındaki T- lounge ile hizmet veriyor. 

Gerek Therapia Spa gerekse her biri adını Boğaziçi’nin semtlerinden alan toplantı odaları ve muhteşem düğünlere ev sahipliği yapmış balo salonunun yanı sıra tüm etkinlik temaları ile gerçek Boğaziçi kültürü The Grand Tarabya’da yaşamaya devam ediyor.