Son dönemde gerçekleştirdiği önemli bir iş birlikleri ile dikkat çeken Bodrum Mutfak Mobilya, İsviçre'nin mükemmellik standardını mutfaklara taşıyan V-zug ankastre ürünlerini satışa sunmaya başladı. Mutfakları modern, işlevsel ve estetik açıdan en üst seviyeye taşımak isteyenler, V-zug son teknolojik ankastre mutfak ürünlerine Bodrum Mutfak Mobilya güvencesiyle ulaşabilecekler. 

Yenilikçi ve inovatif yaklaşımlarıyla öne çıkan Bodrum Mutfak Mobilya, mutfak alanında sunduğu özgün çözümleriyle beğeni topluyor. Aynı zamanda dünyanın önde gelen seçkin markalarının yetkili bayiliğini üstlenen Bodrum Mutfak Mobilya, V-zug ürünlerini satışa sunmaya başladı. 

Yılların birikimi ve güveniyle sektörde fark yarattıklarını belirten Bodrum Mutfak Mobilya Kurucusu Mustafa Güneri, mutfakların sadece estetik açıdan güzelleştirilmesini değil, aynı zamanda işlevsel ve modern bir yaşam alanı sunmasını amaçladıklarını belirtti. Güneri, V-zug iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “İsviçre'nin mükemmel tasarım anlayışını mutfaklara yansıtan V-zug ürünlerini Bodrum Mutfak Mobilya güvencesiyle sunmaktan gurur duyuyoruz. Bodrum Mutfak Mobilya'nın trend odaklı tasarım anlayışı ile V-zug'un modern teknolojilerle donatılmış, işlevsel ve göz alıcı mutfaklar yaratma hedefine katkı sağlayacağına inanıyoruz.      V-zug’un üstün tasarım ve kalite standartları, Bodrum Mutfak Mobilya’nın prensipleri ile mükemmel bir uyum yakaladı. Kullanıcılara yalnızca mutfak değil, aynı zamanda keyifli vakit geçirebilecekleri bir yaşam alanı sunuyoruz. V-zug’un mutfak ürünleri ise bu vizyonumuzu desteklemekte ve zenginleştirmektedir. V-zug iş birliğimiz ile hem geniş ürün yelpazesini son kullanıcı ile buluşturacağız hem de yaratıcı mutfak tasarımlarımız ile iş birliğini ileri bir boyuta taşıyacağız” açıklamasında bulundu.