Bu özel projede yer alan tüm kiracılara ve mülk sahiplerine verilen imkanlar oldukça fazladır. Bulunduğu konuma ait özellikler arasında Beşiktaş ilçesine ait tüm zenginlikler, proje sakinlerinin elinin altında olup, onlar için şehrin kalabalığı hiç bu kadar keyif verici olmamıştır ve olmayacaktır.

Ayrıca Loca Beşiktaş, şehrin günlük koşturmaları arasında gidebileceğiniz her yere, kullanabileceğiniz tüm toplu taşımalara fazlasıyla yakın konumdadır. Nişantaşı’na, Teşvikiye’ye, Beşiktaş sahile, E-5 Boğaz Köprüsü girişine ve Barbaros Bulvarına 5 dakikalık mesafede yer almaktadır. Projeyi önemli kılan sadece merkezi lokasyonu değil aynı zamanda nezih ve idealleri olan ailelerin tercih ettiği bir semt olmasıdır. Hastaneler, oteller, ilköğretim okulları, liseler, üniversiteler, alışveriş merkezleri, bankalara olan yakınlığı da semti cazip kılmaktadır.

Canlı ve zengin bir kültür yaşamına ev sahipliği yapan ilçemizde saraylar, müzeler, kasırlar, korular ve yalılar sizlere ayrı bir nostalji yaşatacaktır. Ayrıca Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı, Feriye Sarayları ve Ihlamur Kasrı bulunmaktadır. Boğaziçi’nde doğal güzellikleri bozulmadan her mevsim yeşil örtüsünü koruyan Yıldız Korusu, Naile Sultan Korusu, Naciye Sultan Korusu, Vakıf Korusu, Emir Erkayınlar Korusu, Arnavutköy Robert Koleji Korusu, Ipar Korusu, Fransız Yetimhanesi Korusu, Kortel Korusu, Ayşe Sultan Korusu, Boğaziçi Üniversitesi Koruları yer almaktadır. Tiyatro, sinema, kültür merkezlerinin yanı sıra Aşiyan Müzesi, Yıldız Sarayı Müzesi, Deniz Müzesi, İtfaiye Müzesi, Resim Müzesi ve Şehir Müzesi gezilebilecek yerler arasındadır.

Loca Beşiktaş Projesi; 480 m² arsa üzerinde toplam 2.500 m² inşaat alanına sahiptir. Bina 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks daireler ve ticari birimler olmak üzere toplam 36 bağımsız bölümden oluşmaktadır

Deprem yönetmeliklerine uygun olan binalarda, jeneratör, su deposu, hidrofor, çift asansör, güvenlik kameraları bulunmaktadır ve en birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır.

 

Loca Beşiktaş Projesi İletişim

Projenin Yeri :            Türkali Mahallesi Ihlamurdere Caddesi No.121 Beşiktaş / İstanbul

Boğaz’a komşu proje Antteras Nev’de satışlar devam ediyor. Boğaz’a komşu proje Antteras Nev’de satışlar devam ediyor.

Proje Müteahhidi :        Kütan İnşaat

Pazarlayan şirket:       Reha Medin Emlak Gayrettepe Ofisi 02123475252

Şirket Yetkilisi:           Oktay Günüç  Gsm. 05323173133  E-mail. [email protected]

Proje Başlangıç Tarihi: Kasım 2021

Proje Bitiş Tarihi:          Aralık 2022