Tamer Özyurt : Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Türkiye’deki tecrübesini İspanya ve Kıbrıs’a taşıdı Türkiye’deki tecrübesini İspanya ve Kıbrıs’a taşıdı

Tamer Özyurt / Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı:

“İstanbullu, mevcut yönetime güvenoyu verdi”

Seçim sonuçları ülkemiz, milletimiz ve sektörümüz açısından hayırlı olsun. Her seçim öncesinde olduğu gibi bu seçim öncesinde de toplumun tüm kesimleri seçim tarihine odaklanmış, iş dünyası da yatırımlarını beklemeye almıştı. Nihayet seçimler gerçekleşti ve mevcut yönetim güvenoyu alarak yeniden seçilmiş oldu. İstanbullu, şehri için yapılan çalışmalardan, yatırımlardan, yönetim biçiminden ve hizmetlerden memnun ki bu memnuniyetini beş yıl sonra tekrar perçinlemiş oldu. Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibinin bundan sonra şehrimizin geleceğini şekillendirme yönündeki çalışmalara daha fazla odaklanarak, şehrimize önemli projeleri kazandırmasını bekliyoruz. Biz bu şehir için çok kritik öneme sahip olan Türkiye’nin en büyük ilçesi Esenyurt ve çevresine odaklanmış bir şirket olarak, gelişime yönelik tüm çalışmaların destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bu güzel şehir için çalışmak, taşın altına elimizi koymak, katkı sunmak partiler üstü bir konu olarak hepimizin görevi olmalıdır.
Abdüssamet Bahadır-1

Abdüssamet Bahadır /Bahaş Holding CEO’su:

“Tüm hizmetlerin ivmelenerek artmasını diliyoruz”

Toplumun tüm kesimlerinin gözü kulağı 31 Mart yerel seçimlerine çevrilmişken, nihayet demokrasinin en önemli göstergesi olan bir seçimi daha geride bıraktık. Bizler için yerel seçimler, genel seçimler kadar önem arz etmektedir. Ülke nüfusunun yaklaşık dörtte birini oluşturan İstanbul’un genel yönetime olan etkisini düşündüğümüzde yerel seçimlerin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu bilinçten hareketle, sonuçların ülkemiz ve güzel şehrimiz için hayırlı olmasını dilerim. Bundan böyle İstanbul’un alt yapısı, yeni yatırımlar ve özellikle kentsel dönüşümle ilgili çalışmaların daha da ivmelenerek devam etmesini hem ülkemiz hem de sektörümüz açısından verimli olmasını diliyor ve bekliyorum.

İhsan Çulhalık : İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

İhsan Çulhalık / İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı:

“İhtiyaçlara cevap verecek yatırımlar bekliyoruz”

Ekrem İmamoğlu ve ekibini tebrik eder, başarıların devamını dilerim. Bu güven ve istikrar doğrultusunda kendi hem ülkemiz hem de sektörümüz açısından yeni atılımların da önü açılmış oldu diye düşünüyorum. Seçim sonuçları hepimize hayırlı olsun. İstanbul dünyanın sayılı metropollerinden biri. Bu nedenle de sorunları da büyük, yapılacak çok iş var. Bu şehre hizmet etmek zor. O nedenle bugüne kadar yapılan hizmetleri daha da ileriye götürmelerini, gerek altyapı, gerek ulaşım, gerekse kentsel dönüşüm gibi öncelikli konularda ihtiyaçlara cevap verecek yatırımları yapmalarını bekliyoruz. Şehrimizi daha da güzelleştirmek ve İstanbul’a yaraşır bir seviyeye bir adım daha taşımak için hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız.