Bahçe, balkon ve teras gibi açık hava mekânlarında çağdaş bir stil yaratmak isteyenler için L’unica, yepyeni bir koleksiyon sunuyor. Ezber bozan, cesur, yenilikçi ve kendine özgü tasarımı ile Hardy Koleksiyonu, pürüzsüzlük üzerine kurgulandı.

Teak ağacının iplerle buluştuğu noktalarda görsel bir efekt etkisi yaratan bu koleksiyonun her bir parçası kusursuz bir uyum yakalarken, konforu ve eğlenceyi bir arada isteyenlerin ilk tercihi olmaya aday. Hardy Koleksiyonu; rahatlığı üst düzeye taşıyan geniş oturumlu üçlü ve ikili koltuklarının yanı sıra berjeri, pufu ve sehpası ile güçlü bir kompozisyon yaratıyor.

Hardy Koleksiyonu’na L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün. 

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe ürünlerini de bünyesinde satışa sunan L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Les Jardins ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın yenilikçi koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. Ayrıca ilk kez bu yıl, Otazen ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.