İnşaat sektöründe 30 yıllık deneyimi ve markalı konut projeleriyle 20 binin üzerinde aileyi ev sahibi yapan İhlas İnşaat Grubu, 2021’de de yeni teslimatlara hazırlanıyor. Devam eden üç projede de bu yıl oturum başlıyor. Bu kapsamda Büyükçekmece’de “Bizim Evler Güzelce”,Beylikdüzü’nde “Marmara Evleri 4” ve Ispartakule’de “Bizim Evler 8” projelerinde 30 Haziran2021’den itibaren daire teslimlerine başlanacak. İhlas İnşaat Grubu, her üç projedeki son daireleriçin önemli bir kampanya da başlattı.

AYRICALIKLI PROJELER  

“Bizim Evler 8” ile Ispartakule’deki sekizinci projesini tamamlayan İhlas İnşaat Grubu; Türkiye’de aynı lokasyonda bu kadar projeyi hayata geçiren tek şirket ve marka oldu. “Marmara Evleri 4″ün bulunduğu Beylikdüzü’nde de İhlas İnşaat Grubu, daha önce 5.000’i aşkın teslimata ve üç projeye imza attı. İhlas İnşaat Grubu’nun önceki projelerinden daire alanlar her anlamda çok kazançlı çıktı.

Şirket, birinci sınıf inşaat kalitesinin yanı sıra huzurlu, nezih ve ayrıcalıklı aile hayatı konseptine de önem veriyor. Projelerinde 1+0 veya 1+1 daireler yer almıyor. İnşa ettiği sitelerde, kalıcı ve iyi komşuluk ilişkileri tesis ediliyor. Bu sebeplerden dolayı Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı konut projelerine talep her zaman çok yüksek oluyor.

KALİTELİ KONUTLAR

İhlas İnşaat Grubu; her üç sitede de teslimat öncesi son hazırlıklarını sürdürüyor. Dairelerde trend olan, en kaliteli ürünler kullanılıyor. Mutfakta ankastre setler, salonlarda ‘inverter’li klimalar, mutfak ve banyolarda birinci sınıf mobilya ve armatürler, üst düzey kaliteyi, konforu ve ayrıcalığı yaşatacak tarzda dizayn edildi. Dairelerde geniş ve kullanışlı balkonlar mevcut. Çamaşır ve kurutma makinesi için de ayrı bölümler bulunuyor. Her daire için özel tahsisli, kapalı otoparklarda var. Ayrıca ikinci araçlar ve misafir araçlar da düşünüldü. 24 saat tam beslemeli jeneratör desteği ile site sakinleri muhtemel kesintilerden de etkilenmeyecek.