Körfez manzaralı Deluxe odalarının yanı sıra lüks dekorasyonuyla göz kamaştıran ve kişiye özel konforla tasarlanan Penthouse odasıyla Hyatt Regency İzmir İstinyepark şehrin adresi olmaya devam ediyor.

 

“İzmir’e Hyatt geldi” mottosuyla kapılarını açan Hyatt Regency İzmir İstinyepark tüm misafirlerini İzmir’in ışıltılı yaşamıyla buluşturmaya devam ediyor. İzmir Körfez manzaralı 160 odası, 2000m2’ye yayılan 10 toplantı salonu, 500 metrekarelik alanda konumlanan fuaye alanlarıyla şehir otelciliğine yeni bir soluk getiren Hyatt Regency İzmir İstinyepark, sunduğu premium hizmetler, üst düzey tasarım ve teknolojinin hakim olduğu geniş etkinlik alanlarıyla misafirlerine yepyeni bir konaklama deneyimi sunuyor.

Lüksün sadelikle buluştuğu tasarım;  Penthouse

Hyatt Regency İzmir İstinyepark’ın premium hizmetleri arasında öne çıkan Penthouse oda deneyimiyle lüks ve sadeliğin eşsiz uyumunu gözler önüne seriyor. Tamamı doğal ahşap mobilya ile tasarlanan Penthouse merkezi soğutma sistemi, yüksek teknolojinin hakim olduğu oda otomasyonları, kişiye özel mutfak, estetik bir hava yaratan cam dekorasyonu ve çalışma odasıyla benzersiz bir konaklama deneyimi vadeden özel suit odanın doğal bitkilerle peyzajı gerçekleştirilen muhteşem terası da küçük partiler için muhteşem bir seçeneğe dönüşüyor. Penthouse’da yer alan başarılı ressam Gamze Taşdan’ın imzasını taşıyan eser odaya elegant bir hava katıyor.

Sakinleştirici bir Spa deneyimi ; Spa Soul

Hyatt Regency İzmir İstinyePark'ta bulunan Spa Soul, şehrin tüm önemli cazibe merkezleriyle çevriliyken yenilenmenize ve enerjinizi yeniden odaklamanıza yardımcı olacak sakinleştirici bir atmosfer sunuyor. Sauna, buhar odası, fitness merkezi ve açık havuz genel sağlık durumunuza keyifli bir katkı sağlamak için spa bölümü içerisinde bulunuyor. Masaj ve bakımlar için içerisinde sauna, buhar odası ve hamam bulunan Spa Suiti, spa deneyiminizi özelleştirilmiş bir konforla mükemmelleştirmenize olanak sağlıyor. Spa deneyimini evde bakım rutinleriyle birleştiren Spa Soul, Welcome To Club ve Charme d’Orient ürünleriyle misafirlerine bütüncül bir deneyim sunarken; çeşitli antioksidanlar, vitaminler ve mineraller içeren, aynı zamanda da damak zevkinizi okşayan çaylar sunmak amacıyla kurulan Melez Tea’nin birbirinden farklı ürünleri ile rahatlamanızı sağlıyor.

 

Hyatt Regency otelleri hakkında

Merkezi Chicago'da bulunan Hyatt Hotels Grup sahip olduğu ve misafirlerine konaklamanın ötesinde bir deneyim sunan güçlü mirasıyla dünyanın sayılı otel zincirleri arasında yer alıyor. Hyatt ailesi sahip olduğu deneyimli kadrosuyla dünyanın birçok yerinde ayrıcalıklı hizmet ve konukseverliğin adresi olmayı başarıyor.  Hyatt Hotels Grup’a bağlı Hyatt®, Park Hyatt®, Andaz®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt Place® ve Hyatt HouseTM çatısı altındaki otel ve tatil köyleri Hyatt çatısı altında yönetiliyor, franchise hizmeti veriyor ve dönemin otelcilik trendlerini en üst seviyede yakalayan bir anlayışla sürekli geliştiriliyor. Marka kimliğini Hyatt Summerfield Suites® olarak güncelleyen Hyatt House, Hyatt Residential Group, Inc, Hyatt ResidencesTM ve Hyatt Residence ClubTM ile birlikte şirketin dünya ölçeğindeki portföyü bugün 45 ülkede 492 mülkten oluşuyor.

Daha fazla bilgi için lütfen www.hyatt.com web sitesini ziyaret ediniz.