Geleneksel iş hanı kültürünü tasarım ve teknolojiyle harmanlayan HAN Spaces; Piyalepaşa İstanbul’daki yeni binasını Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Alkaş&HAN Spaces Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ev sahipliğinde gerçekleşen davetle açtı. Polat Piyale paşa Çarşı’nın içinde gerçekleşen ve DJ Murat Tokuz’un performans sergilediği davette farklı sektörlerden konuklar ve yazar AretVartanyan, eski voleybolcu Duygu Bal, Oyuncu Şehnaz Çakıralp, Özlem Dalga bir araya geldi.

İstanbul’un merkez noktası, şehrin uğrak noktası Beyoğlu’nda Polat güvencesiyle hayata geçirilen Piyale paşa İstanbul’un yeni markası paylaşımlı ofis kültürünün ikon ismi Han Spaces oldu. Polat Ofis Piyalepaşa B Blok’ta doğaya saygılı ve insan odaklı yeni HAN Spaces binasının açılışı Piyale paşa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Alkaş & HAN Spaces Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ev sahipliğinde düzenlenen davetle yapıldı. Farklı sektörlerden misafirlerin buluştuğu açılış Polat Piyale paşa Çarşı’da gerçekleşti. Açık hava deneyimi ile yazı da selamlayan davetliler DJ Murat Tokuz performansı ile müzik ziyafeti yaşadı.

Yeni nesil çalışma alanları için ilhamını Anadolu’nun geleneksel hanlarından, üretkenliği ve dayanışmayı arttıran birleştirici gücünden alan HAN Spaces’in yeni binası “ 2750 ” metrekare büyüklüğünde ve “ 5” kattan oluşuyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımı ve yenilikçi bir konseptle tasarlanan, ofis, coworking, toplantı, etkinlik alanlarının ve teras alanlarıyla birlikte uyum içinde kullanıldığı proje, pandemi sonrası ihtiyaç duyulan çalışma deneyimini sağlıyor.

Bireysel çalışanlar ya da şirket çalışanları için farklı büyüklük ve tarzlarda ofis alanları sunan mekan ISG prensiplerine uyumlu, sağlıklı ve üst düzey teknolojik donanıma sahip. Sanat ve yeşil ile iç içe olan binada çalışanların keyif, sağlık ve konforu için her şey titizlikle tasarlandı, uçtan uca hizmet odaklı yaklaşımı ile her şey dahil  bir sistem sunuluyor.

Piyale paşa HAN sakinleri HAN Spaces’in İstanbul içi losyonlarının yanı sıra, İzmir, Çeşme ve Budapeşte losyonlarından, HAN üyelerine özel etkinlikler ve ekosistem ayrıcalıklarından da faydalanıyor. Gurme noktalara, kitapevine, sanat galerilerine ve çocuk deneyim alanlarına 1 asansör uzaklıkta olan HAN Spaces şimdi Polat Ofis Piyale paşa B Blok’ta.