“Sana Göre Günsan” mottosuyla yayınlanan reklam filminde Günsan, bu tema ile her tüketiciye, yaşam tarzına, ihtiyaca ve beklentiye uygun bir Günsan ürünü olduğunu vurguluyor. 

Günsan Elektrik’in, herkesin zevk ve ihtiyaçlarına yönelik ürünlerini ön plana çıkardığı yeni reklam filmi yayınlandı. Farklı yaşam tarzlarına ve çeşitli ihtiyaçlara sahip bireylerin hikâyelerini konu alan filmde; iş insanı, influencer, hayvansever, çocuk, sanatçı gibi hayatın içinden insanlar yer alıyor. Her birinin hayatının belirli bir bölümünde Günsan ürünlerinin nasıl yer edindiğine değinen film, Günsan’ın çevre dostu ve yenilikçi teknolojilerden yola çıkan ürün çeşitliliğine ve bu ürünlerin kullanım kolaylığına dikkat çekiyor.  

Kurumsal kimliğini de yeniledi. 

Türkiye’nin sektöründe öncü şirketleri arasında yer alan Günsan Elektrik, reklam filmiyle birlikte kurumsal rengi, kurumsal kimliği ve kurumsal internet sayfasını da yeniledi. 

Künye:

Reklamveren: Günsan

Reklamveren Yetkilileri: Burcu Mungan, Tuba Gençay, Fatih Ünlüer

Marka Danışmanı: Temel Aksoy

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Kreatif Direktör: Ufuk Işık

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Çağla Yalçınkaya, Buse Uzun

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hisimcil, Kerem Kaya
 Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Prodüksiyon Ekibi: Canan Polat, Mert Adabaş

Prodüksiyon Şirketi: Organik Film

Yönetmen: Senem Bay

Müzik: Dr. Jingle – Uluğ Aydeniz

Günsan Hakkında
 1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor