Gökhan Gürlek 8 Kasım Da Yapılacak Olan Ankara Ticaret Odası Seçimlerinde 62.Gayrimenkul Komitesine Adaylığını Açıkladı

Açıklamalarında; Sektörümüzün geleceği için, mesleğimizin çalışma şartlarını daha üst seviyeye getirebilmemiz için sizde yeniliğe değişime destek verin.

Gürlek sözlerinde, Yıllardır gayrimenkul alanında çalışmalar yaparak müşterilerimize hizmetler verdik. Sektörün kronikleşmiş sorunları içerisinde azmimizi kırmadan işimizin saygınlığına inanarak bu yolda bu bakış açısı ile mesleğimize sahip çıkmaya savunmaya çalıştık.

Avrupa’da gayrimenkul değerlerinde ve finansmanında düşüş kapıda Avrupa’da gayrimenkul değerlerinde ve finansmanında düşüş kapıda

Gayrimenkul hizmet sektörümüzün kronikleşmiş sabit sorunları var değişime ihtiyaç var, daha dinamik bir yönetim sistemi ile bağlı olduğumuz kurumlarla temaslar kurarak gayrimenkul hizmeti aracılığı yapan tüm meslektaşlarımızın bu zamana kadar alınmayan verilmeyen haklarının alınması için sizde Yenilik Hareketine destek verin katılın.

Gökhan Gürlek Ekibimizdeki her bir meslektaşım arkadaşım gayrimenkul sektöründe uzun yıllar çalışmış, tecrübeleri olan firmalarına mesleğine yatırımlar yapan projeler üreten, sektörde paylaşımın önemini bilen eğitimine kişisel gelişimine önem veren doğruluğu dürüstlüğü ahlaki değerleri koruyan prensip sahibi kişilerdir.

Değerli meslektaşlarım 8 Kasım da yapılacak olan ATO seçimlerinde lütfen oylarınızı kullanmaya gidiniz mesleğimize sahip çıkalım diyerek sözlerini bitirdi.