Banyoları baştan çıkarıcı tasarımlarla değiştiren İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Türkiye genelinde faaliyet gösteren yetkili servisleriyle bir araya geldi. 57 yetkili servisin katılım gösterdiği buluşmada yeni ürün ve sistemler tanıtılarak görüş paylaşımı yapıldı.

Üstün teknolojiye sahip geniş ürün gamıyla banyoların standardını yükselten Geberit, belirli periyotlarda düzenlediği kurumsal ve sektörel buluşmalarla hizmet kalitesini daha yukarı taşımak için çalışmalarına devam ediyor. Bu anlayış doğrultusunda Türkiye genelinde faaliyet gösteren 57 yetkili servisini bir araya getiren Geberit’in buluşması Radisson Blu Hotel & Spa, Istanbul Tuzla’da gerçekleştirildi. Toplantıda Geberit Türkiye Ürün Müdürlüğü tarafından yeni ürün, hizmet ve servisler hakkında detaylı sunumlar paylaşıldı.

Geberit için nitelikli hizmet bilgiyi paylaşmaktan geçiyor.

Doğru hizmet sunmak kadar o hizmetin öncesi ve sonrasındaki sürecin de hassasiyetle yürütülmesi gerektiğine vurgu yapan Geberit Türkiye Genel Müdürü Ufuk Algıer, “Geberit olarak mevcut iş süreçlerimizin doğru işleyişinin yanı sıra müşterilerimiz ve sektör profesyonellerine sunduğumuz hizmetin her daim daha nitelikli olmasına da özen gösteriyoruz. Bunu da yıl içinde gerçekleştirdiğimiz ve yetkili servislerimizin yüksek bir oranda katılım sağladığı toplantılarla sürdürüyoruz. Bu buluşmamızda da Türkiye’nin dört bir noktasında hizmet veren yetkili servislerimizi ağırlayarak hem yeni ürünlerimizi ve sistemlerimizi hem de görüşlerimizi paylaştık. Verimli geçen bu buluşmamızın Geberit’in her daim koruduğu yüksek hizmet kalitesi ve standardını daha da yukarı taşıyacağından hiç kuşkumuz yok” dedi.

Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000'i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange'de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI'nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.