Kurulduğu günden bugüne yeni fikirlerle gayrimenkul sektörünün gelişimine hizmet eden, sektördeki ticari hacmin artması için yaratıcı öneriler getiren Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Profesyonelleri Derneği’nin (GAPAS) Danışma Kurulu ve Yönetim Kurulu ortak toplantısı gerçekleştirildi.

Nisan 2023 içinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısıyla GAPAS’ın yeni yönetim kurulu oluşturuldu. GMK Group Gayrimenkul Grup Başkanı İsmail ÖZCAN’ın başkanlığa devam ettiği GAPAS Yönetim Kurulu’nda başkan yardımcılığını Al-Daar Türkiye Başkanı Halit Sönmez üstlenirken, yönetim kurulu Kader Aydın, Levent Kayık, Mehmet Sungur, Mustafa Kemal Şahin ve Özhan Carda’dan oluştu.

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir’in başkanlığını üstlendiği GAPAS Danışma Kurulu’nda yer alan isimler:

Celal TOPRAK

Murat ÖZDEMİR

Doç. Dr. Pelin Pınar GİRİTLİOĞLU

Murat ERGİN

Neşe BEYATLI AYDINER

Vedat ARSLAN

Prof. Dr. Murat KASIMOĞLU

Ömer Faruk AKBAL

Zafer BAYSAL

Derneğin 2-3 yıllık dönem için çalışma konularının değerlendirildiği Danışma Kurulu & Yönetim Kurulu ortak toplantısında, sektörün önünü açacak, sektörde yaşanan sıkıntıları giderecek konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. GAPAS Danışma Kurulu’nda çok sesliliğin oluştuğuna dikkat çeken yönetim kurulu başkanı İsmail ÖZCAN, “konularında uzman ve birikim sahibi üyelerimizin farklı açılardan bakarak ortaya koydukları değerli görüş ve önerileri yönetim kurulu olarak not aldık, çalışmalarımızı bize önerilen yol ve yönde devam ettirerek, bugüne kadar yaptığımız gibi sektörümüz için yeni fikirler, öneriler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Profesyonelleri Derneği (GAPAS) hakkında:

GAPAS, gayrimenkul pazarlama ve satış süreçlerini iyileştirmeyi, bu alanda çalışan kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı, gayrimenkul sektörüne bilimsel, deneyimsel bilgi aktarımında bulunmayı, gayrimenkuller için satıcı, alıcı ve/veya kiracı durumunda olan bütün kişiler için pazarlama, satış/satın alma, kiraya verme/kiralama alanında bir danışma ve referans kuruluşu olmayı hedefleyen bir topluluktur.