Türkiye’nin İlk Tiny House Fuarı İstanbul’da Düzenlenecek

İstanbul Fuar Merkezi’nde ilk defa düzenlenecek Premo Prefabrik, Modüler, Tiny House Yapım & Dekorasyon Fuarı 20 bin ziyaretçi hedefi ile sektörün buluşma noktası olacak.

Türkiye’nin İlk Tiny House Fuarı İstanbul’da Düzenlenecek
HABERİN GALERİSİ
Tiny House Modelleri

Tiny House Modelleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, sadece sağlık alanında değil hayatımızda birçok alanda değişikliğe neden oldu. Yaşam biçimi değişikliğimiz bazı alanları olumsuz etkilerken bazı alanlarda ise tam tersi rağbeti arttırdı. Bu alanların başıda ise pademiden, kalabalıktan nasıl kaçarız sorusu ile Tiny House yani küçük evler geliyor.   2008 küresel mali krizinin ardından Amerika Birleşik Devletleri'nde ivme kazanan bir moda olan küçük ev hareketi, pandemi sırasında Türkiye'de yakalanmış gibi görünüyor. Öyle ki bu yapılar ülkemizde sadece deniz kum güneş anlayışından farklı olarak alternatif bir tatil anlayışını da ortaya çıkarıyor.

Tiny House Yeni Modelleri Renkler İç Tasarımların sergileneceği fuar büyük ilgi göreceği öngörülüyor.

  

Modüler Yapılara Dair Her Şey Bu Fuarda

Bu durum fuar firmalarının da dikkatini çekti. Bu kapsamda kolları sıvayan Tureks Uluslararası Fuarcılık, 3-5 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ilk defa düzenlenecek " Pramo Prefabrik, Modüler, Tiny House Yapım & Dekorasyon Fuarı "  ile sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirecek.  Şimdiden sektör profesyonellerinin ajandasında ilk sırada yer alan fuar; Tiny House’lardan prefabrik fabrikalara,  bunglov evlerden yeşil yapı malzemelerine, geçici konut binalarından çevre ve peyzaj düzenlemelerine kadar geniş ticaret ağı ve ürün çeşitliliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2022, 11:45

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE