Yayımladığı katalog ile Fiat Egea araba modellerindeki fiyatların artışı dikkat çekti. Haziran ayı araba fiyatlarında Fiat firmasının arabalarına zam yaptığı görüldü.

Fiat yayımladığı son haber ile arabalarına yaptığı zammı duyurdu. Yayımladığı haziran ayı fiyat listesi ile Fiat firmasının Egea Sedan arabalarında zam yaptığı görüldü. Fiat firması araba sektöründe özellikle Egea araba modelleri ile çok dikkat çekiyor. Araba severler tarafından çok tercih edilen modeller arasında olan Fiat Egea Sedan modellerinde haziran ayı fiyat listeleri belli oldu. Yayımlanan fiyat listesinde Fiat’ın Egea arabalarında zam yaptığı görüldü. Güncel Fiat Egea Sedan araba fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Fiat Egea Sedan için yeni fiyatlar paylaştı

Fiat yayımladığı son haberde haziran ayı Egea Sedan araba modellerinin fiyatlarını paylaştı. Fiat’ın açıkladığı fiyat listesine göre arabaların fiyatlarında artış olduğu gözlere çarptı. Son zamanlarda doların yine çıkması ve enflasyonun artması ile araba sektöründe zamlar görülmeye başlandı. Fiat en çok tercih edilen Egea arabalarında yayımladığı son fiyatlarda zam yaptığı görüldü. Araba almak isteyenler için yeni fiyat listesini açıklayan Fiat Egea Sedan arabalarında fiyat artışına gitti.

Araç Ekspertizinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar Araç Ekspertizinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar

Fiat’ın en çok tercih edilen araba modellerinden olan Egea Sedan modeli için haziran ayı listesinde artışa gittiği gözlemlendi. Fiat’ın açıkladığı son fiyatlar ile araba almak isteyen vatandaşlar bütçelerini bu fiyatlara göre ayarlayabilirler…

Güncel Fiat araba fiyatları

  • Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP modeli 524.900 TL’den
  • Fiat Egea Sedan Easy 1.3 M.Jet 95 HP modeli ise 682.900 TL’den
  • Fiat Egea Sedan Easy 1.6 M.Jet 130 HP DCT modeli ise 785.900 TL’den
  • Fiat Egea Sedan Easy 1.5 T4 Hibrit 130 HP AT modeli ise 864.900 TL’den satışa sunuluyor.
  • Fiat Egea Sedan Urban 1.4 Fire 95 HP modeli 563.900 TL’den
  • Fiat Egea Sedan Urban 1.3 M.Jet 95 HP modeli 734.900 TL’den satışa sunuluyor. Detaylı bilgi ve tüm araba modellerinin fiyatları için Fiat resmi sitesi ziyaret edilebilir.