Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti Londra'ya mı yerleşiyor?

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in Londra'ya yerleştiği iddia edildi. Sık Sık "İngiltere'ye gidip geliyorlar bunun sebebi çocuklarının okul sebebi olabilir mi ?

Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti Londra'ya mı yerleşiyor?

Çiftin menajeri ise söylentilerin gerçek dışı olduğunu belirtti. Ayşe Barım, "İngiltere'ye yerleşme durumu yok. 5 yıldır sık sık gidip geliyorlar. Bu dönem oğulları Ali'nin okulunun tatile girmesini bekliyorlar" dedi.

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in, Türkiye'yi terk ederek İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleştiği ve çocukları Ali'nin de eğitimine burada devam edeceğine ilişkin haberler basına yansıdı. Oyuncu çiftin projeleri oldukça Türkiye'de bulunacağı iddia edildi.

"AYŞE BARIM İDDİALAR DOĞRU DEĞİL"

Çiftin menajeri Ayşe Barım ise, söylenenlerin doğru olmadığını ifade ederek, "İngiltere'ye yerleşme durumu yok. 5 yıldır sık sık gidip geliyorlar. Bu dönem oğulları Ali'nin okulunun tatile girmesini bekliyorlar" dedi.

Kaynak: Habertürk

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE