Univa Kocaeli'de Ocak Ayında 30 Ünite Öğrenci Evinin Satışı Gerçekleştirildi!

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, 2020 yılına hızlı bir giriş yaptı. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nün yanında yer alan ve 705 adet yatak kapasitesine sahip olan Univa Kocaeli projesinde geçtiğimiz ay 30 ünite öğrenci evinin satışı gerçekleştirildi.

Univa Kocaeli'de Ocak Ayında 30 Ünite Öğrenci Evinin Satışı Gerçekleştirildi!

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, 2020 yılına hızlı bir giriş yaptı. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nün yanında yer alan ve 705 adet yatak kapasitesine sahip olan Univa Kocaeli projesinde geçtiğimiz ay 30 ünite öğrenci evinin satışı gerçekleştirildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding’in Genel Müdürü Evrim Karayel, “Univa olarak 2020 yılına hızlı bir giriş yaptık. Alternatif gayrimenkul sektöründe yaşanan bu hareketlilikten son derece memnunuz. Projelerimize yönelik ilginin bu yıl daha da artacağını düşünüyoruz” dedi.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, 2020 yılında da hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki yatırımcılardan yoğun talep görmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sakarya’daki ilk projesindeki öğrenci evlerinin tamamı satılan Univa’nın Kocaeli’de yer alan projesinde de Ocak ayında 30 ünite öğrenci evinin satışı gerçekleştirildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding’in Genel Müdürü Evrim Karayel, Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki Univa projelerinin ilk günden itibaren hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştığını vurguladı. Hayata geçirdikleri projelerle Türkiye’de alternatif gayrimenkul sektörünün gelişimine katkılarda bulunduklarını anlatan Karayel, sektörde elde ettikleri öncü konumun birçok sorumluluğu da beraberinde getirdiğini aktardı.

Ocak ayındaki hareketlilik Şubat’a da yansıdı!

Univa olarak 2020 yılına hızlı bir giriş yaptıklarının altını çizen Karayel, “Öncüsü olduğumuz alternatif gayrimenkul sektöründe yaşanan hareketlilikten son derece memnunuz. Yeni yıl bizim için oldukça iyi başladı. Bu kapsamda Kocaeli Univa projesinde bu yılın ilk ayında 30 ünite öğrenci evinin satışını gerçekleştirdik. Söz konusu hareketlilik Şubat ayına da yansıdı. Yatırımcıların projelerimize gösterdiği ilginin artarak devam edeceğini düşünüyoruz ” ifadelerini kullandı.Kocaeli ve Düzce’deki projelerin 8 yıldan başlayan sürelerle amortisman, 5 yıl kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artışı gibi avantajları da beraberinde getirdiğinin altını çizen Karayel, tapu teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği Univa Öğrenci Evleri’nde peşin ödeme halinde de cazip indirim fırsatlarının sunulduğunun da altını çizdi. 


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 15:06
YORUM EKLE