banner109

‘Ondörtüç Pendik’te ev sahibi olmanın tam zamanı!

İnsay Yapı, faizleri 0.64’e çekti, “Bugün al, yarın taşın” avantajıyla da taçlandırdı

‘Ondörtüç Pendik’te ev sahibi olmanın tam zamanı!
banner112

Sektörün yenilikçi markalarından İnsay Yapı, şehrin içinde müstakil yaşam sunduğu ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde, “Şimdi değilse ne zaman?” diyerek yatırımcılara yüzde 0.64 faiz oranıyla, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme fırsatı sunduğu dev kampanya başlattı. Tapusu ve iskânı hazır olan proje yatırımcılara “Bugün al, yarın taşın” avantajı yaratıyor. 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan projede, daire fiyatları, 297 bin TL’den başlıyor.

İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde, “Şimdi değilse ne zaman? ‘Ondörtüç Pendik’te ev sahibi olmanın tam zamanı!” sloganıyla, gayrimenkul ve inşaat sektörüne kazandırılan dev destek paketine dâhil oldu. 0.64 faiz oranıyla, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme fırsatı sunan şirket, “Bugün al, yarın taşın” avantajıyla, yatırımcılara satın alma işleminin tamamlandığı andan itibaren kazandırmaya başlıyor. Koronavirüs sürecinde konutta değişen trendlere, geniş balkon ve bahçe avantajıyla da en uygun cevabı veriyor.

‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle yatırımcılara sundukları cazip ödeme fırsatını hemen teslim avantajıyla da ikiye katladıklarını vurgulayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, sektöre kazandırılan destek paketinin yatırımcılara benzersiz bir fırsat yarattığını söyledi. Çulhalık, şu açıklamada bulundu:

Sadece katma değerli değil güvenli yatırım

“Yatırımcısına her dönemde kazandıran ‘Ondörtüç Pendik’ projemizde kamu bankaları işbirliğinde başlattığımız kampanyamızda yatırımcılarımıza sadece ödeme kolaylığı sunmakla yetinmedik. Tapusu ve iskanı hazır, ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan projemizde hemen teslim avantajı da sunuyoruz. Yüzde 0,64 faiz oranıyla, 12 ay ödemesiz, 180 ay vadeli ödeme fırsatını elde eden yatırımcılarımız, dairelerine hemen taşınarak, satın alma işlemini tamamladıkları an kazanmaya başlıyor. 12 ay ödeme yapmadan bir sonraki yıl başlayacak ödeme takvimine hazırlığını yapabiliyor. Böylelikle yatırımcılarımıza sadece katma değerli bir yatırım fırsatı sunmuyor, aynı zamanda yatırımlarını güvence altına alıyoruz”

Şehrin merkezinde, müstakil yaşam avantajı

‘Ondörtüç Pendik’in İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te yer alan merkezi konumuyla yatırımcılara sunduğu katma değeri her geçen gün artırdığını kaydeden Çulhalık, projenin geniş balkon ve bahçe avantajıyla da koronavirüs sürecinde değişen konut trendine en uygun cevabı verdiğini ifade etti. Çulhalık, projeye ilişkin şu bilgileri verdi:

“Projemiz merkezi konum avantajıyla katma değerli bir yatırım, sahip olduğu geniş balkon ve bahçe avantajıyla, şehrin içinde müstakil bir yaşam fırsatı sunuyor. Koronavirüs sürecinde konutta oluşan geniş balkon ve bahçe beklentisini tam olarak karşılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projemizde geniş balkon seçenekleri sunuyoruz. 1+1 dairelerin fiyatlarının 297 bin TL’den başladığı projemizde, 2+1 dairelerimizi 386 bin TL’den, 3+1 dairelerimizi ise 586 bin TL den satışa sunuyoruz. En uygun fiyatlarla,  bölgenin en kaliteli ve konforlu yaşamını vaat ediyoruz. 1+1 dairelerimizin çoğunda olmak üzere, diğer tüm daire çeşitlerimizde yemek yeme ortamı yaratacak büyüklükte balkonlarımız mevcut. Projemizin tamamına yakını balkonlu dairelerden oluşuyor. 3+1 dairelerimizde 2 balkon yer alıyor. Havaların güzelleşmesiyle sokağa çıkamayanlar, soluğu balkonda alıyor.”

Her büyüklükteki dairede balkon

İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle korona günlerinde rahat bir nefes aldırıyor. ‘Ondörtüç Pendik’ sakinleri, tüm Türkiye’yi evlere kilitleyen virüse rağmen, geniş balkonlu dairelerinde, korona günlerinde en çok ihtiyaç duyulan balkon keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin çoğunda da balkon yer alıyor. Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor.

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

'Ondörtüç Pendik' projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik'; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projede yer alan 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin fiyatları, 290 bin TL- 575 bin TL arasında değişiyor.

Teknokent’e komşu…

Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE