Deniz İstanbul Sedef-2 Etabında 48 Ay Taksit Fırsatı

İstanbul'un Yakuplu ilçesinde Keleşoğlu imzasıyla hayata geçirilen Deniz İstanbul Sedef Konutları 2. Etap'ında yer alan daireler kampanyaya özel satışa sunuldu.

Deniz İstanbul Sedef-2 Etabında 48 Ay Taksit Fırsatı
banner80

Beylikdüzü Marmara Mahallesi Yakuplu Marina bölgesinde Keleşoğlu Holding tarafından Yakuplu'da yükselen Deniz İstanbul Sedef Konutları 2. Etap'ında yer alan daireler alıcılarını bekliyor. Projede satışa sunulan dairelerde 48 ay taksit imkanı bulunuyor.


 

Denizistanbul Sedef Konakları 2.etabı 3+1 ve 4+1 apartman dairesi, 4+1 ve 6+1 villa seçenekleri ile alıcılarını bekliyor. Projeden ev sahibi olmak isteyen alıcılar yüzde 25 peşinat ödeyerek 48 ay vade imkanı ile ödeme yapabilirler. Kampanya Mayıs 2021'nin sonuna kadar geçerli.

Deniz İstanbul Sedef İstanbul Projesi dahilinde West İstanbul Marina 900 yat kapasitesi, kafe ve restoranları, açık kapalı yüzme havuzları, Sauna, Vitamin Bar, Tenis Kortu, Masa Tenisi, Sinema Odası, PlayStation Odası, Squash, 300 yatak kapasiteli tam teşekküllü hastane, sahil boyunca kafe ve restoranlar, AVM, kumsal, shuttle, cami, okul, su sporları kulübü yer alıyor. 

Proje, Beylikdüzü'nün yeni yaşam merkezlerinden biri olan Yakuplu sahilinde hayata geçiyor.  

Adres:Marmara Mah. Ulusum Cad. No: 4/1
Yakuplu Sahil / İSTANBUL

Telefon: 444 41 51

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE