Tasarruf finansman sektörüne 30 yılı aşkın süredir liderlik eden Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Erzurum Memur-Sen Şubesi ile iş birliği protokolü imzaladı.

Tasarruf finansman sektörüne 30 yılı aşkın süredir liderlik eden Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Erzurum Memur-Sen Şubesi ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında Erzurum Memur-Sen Şubesi’ne bağlı sendika üyeleri Eminevim’in sunduğu tasarruf finansman hizmetinden indirimli olarak yararlanma fırsatı bulacak.  

 

Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Erzurum Memur-Sen Şubesi ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında tasarruf finansmanından yararlanarak ev, araba veya iş yeri sahibi olmak isteyen Erzurum Memur-Sen Şubesi üyeleri ve ayrıca üyelerin birinci derece yakınlarına bir yıl boyunca organizasyon ücretinde yüzde 20’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. 

Zeray’ Meva Anadolu ve Effect Kartepe’de yaşam başladı… Zeray’ Meva Anadolu ve Effect Kartepe’de yaşam başladı…

Eminevim ve Şehit Gazi Kamu- Sen Kocaeli’de Ortak Frekans’ta buluştu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve yerel çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve diğer sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişi ev, araba ve iş yeri finansmanı ihtiyaçlarını kendi gelirlerine uygun finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Frekans kapsamında da ek indirim avantajları sunacak. 

Tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 220 bini aşkın ailenin ev, araba ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim, ülke genelindeki 118 şubesiyle müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansını büyütmeye devam edecek.