Günümüzde konut fiyatları endeksi, geçen seneye oranla yüzde 90,3 artış yaşarken bu seviye, konut fiyatlarının sıra dışı yükselmesine konut edinmede sıkıntı yaşanmasına yol açtı. Yabancıların alımıyla fiyatların yükselmesi, Şubat ayında yaşanan deprem dolayısıyla 12 şehirden göçlerin eklenmesi, yüksek enflasyon ve döviz kurundaki yükselme eğilimi satış ve kiralama rakamlarının katlanmasına sebep oldu.

Arsa Yatırımı ile Ev Sahibi Olma Fırsatı

Bu çerçevede tüketicilerin konut edinmesindeki engelleri kaldırmak için seferber olan EKMAS Group, arsaVev’in Sapanca projesinden arsa alanların evlerini, kat karşılığı modeliyle EKMAS Yapı’ya inşa ettirecek.

EKMAS Yapı ve arsaVev’den Arsa Yatırımcılarını Kat Karşılığı Modeliyle Ev Sahibi Yapan İş Birliği

arsaVev’in Sapanca’daki projesi, İstanbul’a 1,5 saat, Bursa ve Eskişehir’e yaklaşık 2 saat mesafede konumlanıyor. Proje, Ekim ve Kasım aylarına özel bir kampanya dahilinde, 1 milyon 925 bin fiyatıyla ve taksit imkânı ile oldukça avantajlı bir şekilde yatırımcılara sunuluyor. Hedeflenen proje, açık ve kapalı olmak üzere iki adet havuz, kapalı otopark ve spa merkezine sahip

Gayrimenkul sektöründe 2017 yılından bu yana arsa yatırımlarına çözüm sunan ve bugüne kadar 12 bin tapu teslim ederek 4 milyon 960 bin m2 arsa satışı gerçekleştiren arsaVev, Türkiye’nin gözde losyonlarında yatırım gerçekleştirerek altyapısı hazır, imarlı ve hemen teslim arsa imkânı sunuyor.

Kalite prensibiyle özgün projelere imza atıp koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek hayal edilenin ötesine emin adımlarla ilerlemeyi ilke edinen EKMAS Yapı, 2014 yılından bu yana yaşama, doğaya ve insana önem veren projeler ile her geçen gün heyecan verici yeni projelerle büyümesini sürdürüyor.