Banyo alanında hayal edilen her alanı kişiselleştirmeye imkan tanıyan bu seri; duvar kaplaması, zemin, tezgah, duş teknesi, lavabo ve mobilyalarda özel ortamlara fırsat veriyor. 

Banyo alanı son yıllarda giderek günlük yaşamımızın merkezi bir parçası haline geliyor. Bu trend, malzeme, performans, estetik gibi tasarım odaklı bakışın önemini arttırırken, inovasyon ve en son teknolojilerin entegrasyonunu da içeriyor. Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino, yeni C·Bath markasıyla banyo alanında bugüne kadarki en iddialı girişimine imza atıyor. Yüzey ve uygulamalarının çok yönlülüğünü vurgulayan seri, benzersiz ve kişiselleştirilmiş atmosferlerin tasarımında kendini kanıtlamaya hazırlanıyor. C·Bath, yenilik ve sürdürülebilirliğe dayalı eksiksiz ve çok yönlü bir banyo vizyonu sunuyor. Kaplama, zemin, tezgah, duş teknesi, lavabo ve mobilyalar ile Cosentino yüzey uygulamaları arasında bir diyalog başlatıyor. 

Banyo deneyimi özel ortamlar ve parçalarla taçlanıyor.

Sanat, işlevsellik ve tasarımın bir araya geldiği kişiye özel bir banyo hayal etme deneyimi dünyanın dört bir yanından prestijli tasarımcılar tarafından yaratılan özel ortamlar ve parçalarla taçlanıyor.  Remy Meijers, Claudia Afshar, Daniel Germani, Colin Seah ve MUT Design gibi tanınmış tasarımcılar C·Bath kapsamında banyo vizyonlarını paylaşıyor. Eşsiz geometrik şekiller ve dokular, kusursuz, heykelsi bir çözüm portföyü ile tamamlanıyor. C·Bath, son teknoloji ürünü Silestone®, Dekton® ve Sensa by Cosentino®’nun tüm olanaklarından ve çok yönlülüğünden yararlanıyor. 

Ürün yelpazaesi ile her stil için ideal çözüm sunuyor.

Cosentino, yeni C·Bath markası ile popüler yüzeyler ve standart ürünler portföyünden unsurlar içeren mekan tasarımlarını da sunmayı hedefliyor. Ürün yelpazesi, farklı format, renk ve dokulardaki duvar ve zemin kaplamaları ve detaylara büyük özen gösterilerek tasarlanmış çekici lavabo ve duş tekneleriyle her tarz için ideal çözümler sunuyor. 


Cosentino Group Hakkında
Merkezi İspanya'da bulunan Cosentino Group, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir aile şirketidir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Group, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıra dışı ve öncü ürünler olan Silestone, Dekton ve Sensa gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağlamıştır. Grup, kalkınmasını uluslararası genişlemeye, yenilikçi bir araştırma ve geliştirme programına, çevreye ve sürdürülebilirliğe saygıya, topluma, faaliyet gösterdiği yerel toplulukların eğitim, eşitlik, sağlık ve güvenliğine yönelik devam eden kurumsal yükümlülüğe dayandırmaktadır. İspanya Almeria merkezli Cosentino Group, ürün ve markalarının dağıtımını 80’den fazla ülkede yapmaktadır. 29’u kendine ait tesislerde olmak üzere, 32 ülkede faaliyet yürütmektedir. Grubun Almeria’da altı, İspanya’da bir akıllı lojistik platformu olmak üzere yedi fabrikası ve dünya genelinde 140’tan fazla ticaret ve iş birimi mevcuttur. Cosentino Group finansal cirosunun yüzde 90'ını uluslararası pazarlardan elde etmektedir.