Yenilikçi ürünleri ve kolay ödeme yöntemleriyle yaşam alanlarına farklılık katan Çetmen, yeni ürünü Biruva Koltuk Takımı’nı kullanıcılarının beğenisine sundu. Ahşap yüksek ayaklı tasarımında farklı renkte kumaşların bir arada kullanılabildiği Biruva Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda değişiklik isteyenlere alternatif olacak. 

Çetmen’in ürün portföyüne yeni eklenen Biruva Koltuk Takımı, Çetmen mağazalarında yerini aldı. Üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşan takım şıklığıyla göz doldururken, rahatlığıyla da öne çıkıyor.

Dekorasyona rahatlık ve şıklık katan detaylar 

Çetmen’in yenilikçi yaklaşımıyla tasarlanan Biruva koltuklarının dış kısmında ve gövdesinde isteğe göre farklı renkteki kumaşlar kullanılabiliyor. Yumuşak oturum sağlayan soft sünger ile Biruva koltuklar yüksek konfor sunuyor. Biruva Koltuk Takımının üçlü ve ikili koltukları relax mekanizma ile geniş oturumun yanı sıra yatak olabilme özelliğine de sahip… Takımın ahşap ve yüksek ayakları estetik görünümle birlikte temizlikte kolaylık da sağlıyor. Farklı renklerde kombin edilebilen ve fitilli detaylara sahip kırlentler ise Biruva’nın şıklığını tamamlıyor. Biruva Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda farklı dokunuşlar arayanlar için yenilikçi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Belirsizlikler deprem korkusunu tetikliyor. Belirsizlikler deprem korkusunu tetikliyor.

Ödeme kolaylığı sunuyor.  

Biruva Koltuk Takımına Çetmen mağazaları ve cetmen.com.tr internet mağazasında ister kartsız, kredisiz 18 aya varan elden taksit imkânı veya peşin fiyatına 36 aya varan taksit fırsatıyla ulaşılabiliyor.