Estetik ve rahat tasarımlarıyla fark yaratan çetmen, bihena koleksiyonuyla evleneceklere ya da yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyenlere alternatif sunuyor. ahşabın ön plan çıktığı koleksiyonda; hem fonksiyonel hem de şık ürün gruplarından oluşan yatak odası, yemek odası ve tv ünitesi yer alıyor.

Çetmen, yeni ürün gruplarının yer aldığı Bihena Koleksiyonu ile yaşam alanlarında yeni stiller deneyimlemek isteyenlere seçenekler sunuyor. Son yıllarda öne çıkan doğanın izleri, doğal ahşabın iç ısıtan tonlarıyla koleksiyonda kendini hissettiriyor. Yer tasarrufuna yardımcı olan bazalı karyola, sürgülü dolap, çekmece alternatifleriyle şifonyer, komodin ve puftan oluşan Yatak Odası, şık görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel bir kullanım sunuyor.

Oturma odalarında yenilikçi tasarımlar

Müşteri memnuniyetinde zirvedeki yerimizi koruduk. Müşteri memnuniyetinde zirvedeki yerimizi koruduk.

Modern çizgilere sahip Yemek Odası ve TV ünitesi ise dekorasyonunda sade ama şık bir görüntü arayanlar için yenilikçi bir alternatif olacak. Koleksiyon; yemek masası, sehpa, konsol, yumuşak oturumlu silinebilir sandalyeler ve farklı modüllere sahip TV ünitesinin yanı sıra uzaktan çalışanlar için de çalışma masası seçeneği sunuyor.