CRM Grup, Tatil.com’u Bünyesine Kattı CRM Grup, Tatil.com’u Bünyesine Kattı

Markaları arasında lüks segmentte yer alan İkon’un dördüncü şubesini İzmir Çeşme’de hayata geçiren grup, aynı mekânda İkon Beach, No. 54 Steak&Kebap ve İkon Taverna olmak üzere üç ayrı marka ve dolayısıyla konsepti bir arada sunuyor.  Neredeyse her gün farklı DJ’lerin performanslarına ev sahipliği yapan İkon Beach Çeşme, “taverna geceleri” ile de eşsiz bir manzara eşliğinde konuklarına eğlenceli anlar yaşatıyor.

Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Grup markalarımız arasında lüks segmentte yer alan İkon’u, 23 yılı aşan tecrübemize dayanarak bir cazibe merkezi yaratmak amacıyla hayata geçirmiştik. Şimdi onu da bir adım daha ileriye taşıyoruz. Yemek, servis ve ambiyans noktasında her detayını ayrıntı ile hazırladığımız markamızın en yeni ve en farklı şubesini de Çeşme / Ilıca’da hayata geçirdik. Çeşme’deki İkon’umuz, bünyesinde yer alan üç farklı konseptle bu yazın en gözde adresi olacak” dedi.

Çeşme’de eğlencenin yeni adresi İkon Beach

Kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla; “ulaşılabilir lüks” kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlayan Happy Moon’s Grup, çeyrek asra yaklaşan deneyimini, ülkemizin ünlü turizm merkezlerinden İzmir’in Çeşme ilçesine taşıdı. Geçen yıl Happy Moon’s, Bob’s ve İkon markalarıyla üç ayrı şubesini hayata geçirerek Bodrum’a açılan grup, bu sene de rotasını Çeşme’ye çevirdi ve İkon Beach Çeşme’yi konukları ile buluşturdu. İkon, No. 54 Steak&Kebap ve İkon Taverna olmak üzere üç ayrı konseptte üç markayı bir lokasyonda birleştiren İkon Beach, Çeşme’ye farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Neredeyse her gün ünlü DJ’lerin performanslarına ev sahipliği yapan ve Ilıca’da yer alan İkon Beach Çeşme, “taverna geceleri” ile de eşsiz bir manzara eşliğinde konuklarına eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, markaları arasında lüks segmentte yer alan İkon’u, sektörde elde ettikleri 23 yılı aşan tecrübeye dayanarak bir cazibe merkezi yaratmak amacıyla hayata geçirdiklerini söyledi. “Yaklaşık üç yıl önce kurduğumuz, yemek, servis ve ambiyans noktasında her detayını ayrıntı ile hazırladığımız markamızın en yeni ve en farklı şubesini de Çeşme / Ilıca’da hayata geçirdik” ifadelerini kullanan Aymutlu, “Çeşme’deki İkon’umuz, üç farklı konseptiyle bu yazın en gözde adresi olacak” diye konuştu.

Hüseyin Aymutlu

Çeşme’nin İkon’u!

Faaliyetlerine başladıkları ilk günden bu yana kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla; “ulaşılabilir lüks” kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlamak için çalıştıklarını anlatan Aymutlu, “Çeşme’deki en yeni mekânımızı da bu anlayıştan yola çıkarak açtık. Yine bu şubemiz ile grubumuzun içinde bir ilki hayata geçirerek, İkon Beach, No. 54 Steak&Kebap ve İkon Taverna olmak üzere üç farklı konseptte 3 markayı bir arada sunmaya karar verdik. Bu üç ayrı konseptte de iddialıyız. Şeflerimizin yorumlarıyla adete yeniden şekillenen birbirinden farklı lezzetleri, yazın kalbinin attığı Çeşme’de eşsiz bir manzarada konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Özellikle taverna konseptimizin konuklarımızdan yoğun ilgi göreceğine inanıyoruz. İkon Beach Çeşme’yi, kısa sürede bu bölgenin 'ikonu’ yapacağız” dedi.

Çeşme’de eğlencenin yeni adresi!

Sabah saatlerinden gece geç saatlere kadar konuklarını ağırlayan İkon Beach Çeşme, hem eğlencenin hem de eşsiz lezzetlerin yeni adresi olmaya aday… Şube, günün belirli saatlerinde üç ayrı konsepti ile konuklarına hizmet sunuyor. Denizin ve güneşin tadını İKON’un eşsiz konsepti ile birleştiren İkon Beach Çeşme, konuklarını 10.00 – 19.00 saatleri arasında sahilde ağırlıyor. Mekân ayrıca neredeyse her gün 17.00 – 20.00 saatleri arasında düzenlenen DJ performanslarına ev sahipliği yapıyor. Saat 19.00 – 02.00 arasında et, kebap ve meze çeşitlerinden oluşan zengin menüsüyle büyük beğeni toplayan ve ilk şubesi Akmerkez’de açılan No. 54 Steak&Kebap hizmet veriyor. Aynı saat aralığında isteyen konuklar için taverna konsepti ile İkon Taverna hizmet veriyor. Alex Tataryan’ın her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri canlı performans gerçekleştirdiği İkon Taverna grubun bu konseptteki ilk restoran olma özelliğini taşıyor.

Sea Food Box’tan kebap çeşitlerine uzanan geniş lezzet yelpazesi!

İkon Beach Çeşme, konseptinin yanı sıra menüsü ile de grubun diğer şubelerinden ayrışıyor. Beach konseptinde deniz ürünlerinden kokteyllere kadar uzanan geniş bir yelpazede birbirinden farklı lezzetler sunuluyor. İstiridye, jumbo karides ve farklı meyvelerden oluşan Sea Food Box, Siyah Havyarlı Avokado Salatası, deniz ürünleri ile ön plana çıkan makarnalarda Lobster (Istakoz) Fettuccine menünün en dikkat çeken ve İkon Beach Çeşme’ye özel olarak hazırlanan lezzetleri arasında yer alıyor. Lahmacun ve pideler de menünün en çok tercih edilen lezzetleri arasına girmeye aday. Happy Moon’s Grup’un markalarından No.54 Steak&Kebap şeflerinin yorumuyla farklı et ve kebap çeşitleri de misafirlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca meze ve deniz ürünleri ya da et seçenekli fiks menüsüyle düzenlenen İkon Taverna menüsü de farklı konsepti ve canlı müzik eşliğinde konukları bekliyor.

Toplamda 415 kişilik kapasiteye sahip!

İç alanı 384, dış alanı 410 metrekare olmak üzere toplamda 794 metrekarelik alana sahip olan İkon Beach Çeşme, 62 kişiden oluşan uzman ekibiyle konuklarına hizmet sunuyor. İç alanda 246 kişilik oturma kapasitesine sahip olan şubenin “beach” kısmında da 169 adet şezlong bulunuyor. Toplamda 415 kişilik kapasiteye sahip İkon Beach Çeşme, dekoru ve ambiyansıyla dikkat çekiyor.

Happy Moon’s Grup’un şube sayısı 56’ya yükseldi!

Happy Moon’s Grup, İkon Beach Çeşme ile açtığı şube sayısını 56’ya yükseltti. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Çorum, Gaziantep’in de aralarında olduğu 14 ilde şubeleri olan grubun ayrıca bir de Bakü’de restoranı bulunuyor.