Boss4 Gayrimenkul, Beylikdüzü Kavaklı’daki yeni projesi için hazırlıklarını tamamladı. Bölgede markalı projeler gerçekleştiren Boss4 Gayrimenkul, Alya Dream’ı 5 bin 46 metrekare alan üzerinde inşa edecek. Butik ve özel konsepte sahip olan Alya Dream 3 bloktan oluşacak. 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire tipinde 94 daire ile 17 dükkanın yer alacağı projede, daire büyüklükleri 130 metrekare ile 352 metrekare aralığında olacak.

Alya Dream, E5 ve TEM gibi ana arterlere yakınlığı sayesinde sakinlerine, şehrin olanaklarından uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir yaşam konseptiyle tasarlandı.

Bölgenin çekim merkezi olan Yakuplu Sahil, Yaşam Vadisi ve Marina’ya kolayca ulaşılacak mesafede yer alan Alya Dream, 3 büyük alışveriş merkezi ile tam teşekküllü hastaneler, özel okullar ve devlet okullarının merkezinde konumlanıyor. Lokasyonuyla şehrin olanaklarını sunan proje, aynı zamanda huzur ve sakinlik de vaat ediyor…

İstanbul’da yaşamak veya yatırım yapmak için konut satın almayı planlayanları hedefleyen proje, aile konseptiyle tasarlandı. Üst katları deniz manzaralı dairelerden oluşan projede metrekare fiyatları ortalama 18 bin - 20 bin TL olarak belirlendi.

Boss4 Gayrimenkul’ün Beylikdüzü’ndeki butik projesi Arya Dream; kapalı havuz, spor salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik olanaklarıyla sunuluyor.