Adını Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen deniz kızlarından alan Susona Bodrum, konumlandığı özel yarımadada birbirinden farklı konseptlerdeki restoranları, kişiye özel deneyim paketleri ve büyüleyici manzarasıyla dingin ve huzurlu bir tatil vadederken; yaz boyunca sunduğu çeşitli DJ performansları ve etkinlikleriyle de Bodrum’daki dinamizmin ritmini tutmaya devam ediyor. 

Muhteşem doğası, özgün mimarisi ve eşsiz lezzetleri ile lüks tatil deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Susona Bodrum; bu sezon yine özel menüsünü ve farklı müzik etkinliklerini misafirleriyle Frankie Beach Club’da buluşturacak.

Her biri farklı konumlara sahip, Bodrum’un en uzun iskelesini bünyesinde barındıran ve dileyen misafirlere kiralama yaparak kendilerine özel hale getirebilecekleri L, X, R iskelelerini sunan Frankie Beach Club, gün boyu güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenlere özel menüsü ve eğlenceli programlarıyla eşlik ediyor. 19-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Isle of Escape Festivali ile sezonu iddialı bir şekilde açan Frankie Beach Club’da müzik yaz boyunca hiç kesilmiyor. 

Sezon boyunca Susona Bodrum DJ’i Erkan Demirci ve Pınar Tayan, 30 Haziran’da Damian Lazarus, 14 Temmuz’da ise dünyaca ünlü grup Polo & Pan Frankie Beach Club çatısı altında performanslarıyla misafirleri müziğe doyurmaya hazırlanıyor. 

Özel menüsü ile misafirlerine gastronomi şöleni yaşatan Frankie Beach Club, zengin şarap ve kokteyl menüsüyle de dikkat çekiyor. Sezon boyunca salı günleri “Ladies Tuesday” konseptiyle kadınlara özel ikramlar sunan Frankie Beach Club, cuma günleri ise “Orange Friday” konseptiyle misafirlerine keyifli anlar yaşatacak. 

Geniş sushi menüsü ve lokal lezzetlerle bezenmiş seçenekleriyle Frankie Beach Club’da uzun öğle yemeklerinizin tadını çıkartırken bu yaz müziğe doymaya hazır olun!

Hilton Hakkında:

Hilton (NYSE: HLT), 119 ülke ve bölgede 6.500'den fazla mülk ve bir milyondan fazla odadan oluşan 18 birinci sınıf marka portföyüne sahip lider bir küresel konaklama şirketidir. Dünyayı misafirperverliğin ışığı ve sıcaklığıyla doldurmaya yönelik kuruluş vizyonunu gerçekleştirmeye kendini adamış Hilton, 100 yılı aşkın tarihinde 3 milyardan fazla konuğu ağırladı, 2020 Dünyanın En İyi İş Yerleri listesinde en üst sıralarda yer aldı ve seçildi. Dow Jones Sürdürülebilirlik Endekslerinde 2020 Küresel Endüstri Lideri. 2020'de tanıtılan Hilton CleanStay ve dünya çapındaki otellere endüstriyi tanımlayan bir temizlik ve dezenfeksiyon standardı getirdi. Ödüllü misafir sadakat programı Hilton Honors aracılığıyla, doğrudan Hilton ile rezervasyon yapan 115 milyondan fazla üye, otel konaklamaları ve paranın satın alamayacağı deneyimler için Puan kazanabilir. Ücretsiz Hilton Honors mobil uygulamasıyla misafirler, akıllı telefonlarından konaklama rezervasyonlarını yapabilir, odalarını seçebilir, giriş yapabilir, Dijital Anahtar ile kapılarını açabilir ve çıkış yapabilir. Daha fazla bilgi için newsroom.hilton.com adresini ziyaret edebilir ve Hilton ile Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve YouTube üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

LXR Hotels & Resorts Hakkında:

LXR Hotels & Resorts, her biri kendi benzersiz konumunu temsil eden ve bulunduğu yere, tarihe ve geleneğe özgü benzersiz bir seyahat deneyimi sunan bağımsız bir lüks koleksiyon markasıdır. Dünyanın en çekici destinasyonlarında bulunan LXR Hotels & Resorts, misafirleri için kişiselleştirilmiş hizmet ve zarif, ancak yerel olarak sürükleyici deneyimler sunar. Koleksiyondaki her otel, tutkulu ancak seçici maceracılar için lüks bir keşif imkanı sunmakla birlikte yerel miras ve kültürüne sadık kalır. LXR Hotels & Resorts, önde gelen bir küresel konaklama şirketi olan Hilton'un bir parçasıdır