‘'Bir İstanbul Düşünün, İstanbul'dan Daha Eşsiz!'' Mimari tasarımı, geniş daire seçenekleri, yüksek tavanlı evleri ve çok daha fazlası. Hepsi, Bizim Evler Güzelce ‘de. Üstelik ''Şimdi Al, Yarısını Taşındıktan Sonra 10 Yılda Öde'' fırsatıyla, 666 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla.

İhlas Yapı imzasıyla hayata geçirilmekte olan Bizim Evler Güzelce projesi, muhteşem Lokasyonu ve sahip olduğu avantajlarla öne çıkıyor. Eşsiz deniz manzarasıyla dikkat çeken projede ev sahipleri, yemyeşil alanlar ve muhteşem bir doğa ile iç içe olacak.

Çalışmalar son sürat devam ediyor

Yeşil ile mavinin buluştuğu Bizim Evler Güzelce projesinde asansör montaj, daire içi asma tavan, alçı, boya işleri, pvc doğrama montaj, banyo ve mutfak seramik uygulama, vestiyer montajları hızla devam ediyor

Bizim Evler Güzelce projesinde eşsiz bir peyzaj alanı bulunuyor

Ekstra geniş kullanım alanına sahip olan dairelerin yer aldığı Bizim Evler Güzelce ‘de fiyatlar 666 bin 900 TL'den başlıyor. Cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede ev almak isteyenler ''Şimdi Al, Yarısını Taşındıktan Sonra 10 Yılda Öde'' kampanyasından faydalanabiliyor. 8 ile 10 kat arasında tasarlanmış blokların bulunduğu projede toplam 709 daire ve 111 dükkân seçeneği bulunuyor.

Deniz ve yeşil manzaralı daireler Bizim Evler Güzelce'de

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler Güzelce projesinde dev peyzaj alanı, eşsiz deniz manzarası, muhteşem lokasyon alternatiflerinin yanı sıra bay ve bayanlara ayrı hizmet veren kapalı havuz, fitness center, kafe, güvenlik, otopark, yürüyüş parkuru gibi çok sayıda sosyal donatı seçeneği bulunuyor.

‘'Huzur ve Kazanç Arıyorsanız Doğru Yoldasınız''

Büyükçekmece'de, E5 Karayolu'nun yanı başında yer alan Bizim Evler Güzelce konumuyla dikkat çekiyor. Ayrıca eşsiz projede yer alan dükkanların direk E5 bağlantısı bulunuyor. Bu da, yatırımcısına kazandıracak en önemli argümanların başında geliyor.